اجتماعیپیشنهاد سردبیر

کشف ۶۰۴ کیلوگرم تریاک درهرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ سردار غلامرضا جعفری عصر شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران مبارزه با موادمخدر هرمزگان با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر کرمان یک باند قاچاق مواد مخدر را در  این استان (کرمان) شناسایی کردند.
وی بیان داشت: پس از رد زنی و تعقیب و مراقبت‌های ویژه و بکارگیری شیوه‌های خاص پلیسی، تکاوران پلیس مبارزه بامواد مخدر هرمزگان و کرمان در سه عملیات مجزا، سه نفر از اعضای این باند را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچیان و کشف تریاک ، اظهارداشت: در بازرسی صورت گرفته از خودرو و مخفیگاه قاچاقچیان ۶۰۴ کیلوگرم تریاک کشف شد.

توقیف ۲۹ تن کودشیمیایی قاچاق در میناب

فرمانده انتظامی هرمزگان همچنین از کشف ۲۹ تن و ۶۰۰ کیلوگرم کودشیمیایی قاچاق به ارزش هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در میناب خبر داد.
سردار جعفری اظهارداشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی شهید چغازردی حین کنترل خودروهای عبوری به ۲ دستگاه تریلی مشکوک شده و جهت بررسی بیشتر آن‌ها را متوقف کردند.
وی بیان داشت: در بازرسی انجام شده ۲۹ تن و ۶۰۰ کیلوگرم کودشیمیایی بدون مجوز کشف و در این رابطه ۲ متهم دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا