اجتماعیپیشنهاد سردبیر

۹۰ درصد شهروندان بستکی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند

سرپرست اداره گاز شهرستان بستک از ضریب نفوذ 90 درصدی گاز شهری در شهر بستک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایلنا، عبدالرحمان خفته دل با اشاره به برخورداری حدود ۹۰ درصد شهروندان در شهر بستک از نعمت گاز طبیعی، اظهار کرد: با عملیات تزریق گاز و تکمیل پروژه های گازرسانی به ۹ محله جدید در شهر بستک شامل آرامستان، تکمیلی محله خوشکام، نخل و آفتاب فاز ۲، تفکیکی صادق، محله بازار، بلوار خلیج فارس، تکمیلی محله آرامستان، بلوار سردار سلیمانی و خیابان کیش در شهریور ماه سال جاری در این شهر، حدود ۹۰ درصد شهروندان بستکی تحت پوشش شبکه گاز شهری قرار گرفتند.

وی بیان کرد: اقدامات اساسی و زیرساختی اداره گاز شهرستان بستک در مرکز شهرستان تقریبا تکمیل شده بطوریکه در بخش زیرساختی حدود ۱۲۴ کیلومتر شبکه گاز اجرا و ۳۵۰۰ انشعاب گاز نصب شده است و اکنون عمده فعالیت، فعالیت های توسعه شبکه و پیگیری تکمیل پروژه ها در سایر شهرهای شهرستان است.

سرپرست اداره گاز شهرستان بستک تصریح کرد: یکی از مهمترین اولویت های شرکت گاز استان هرمزگان علاوه بر توسعه گازرسانی شهری، تسریع در اجرا و اتمام گازرسانی صنعتی شامل صنایع مصرف کننده سوخت مایع، شهرک های صنعتی و…. و همچنین رسیدگی به روستاهای شهرستان است.به همین منظور این اداره در سال جاری از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز استان هرمزگان پروژه ای شامل ۲۱ کیلومتر شبکه و ۱۳۰۰ انشعاب گاز با هزینه ای بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال در سطح شهرستان بستک تعریف و عملیات اجرایی آن را هم اکنون آغاز کرده است.

وی اضافه کرد: انجام پروژه های زیربنایی در شهرستان ها در شرایط اقتصادی ویژه کنونی و با وجود محدودیت های اعتباری نیاز به همدلی و حمایت همه ارگان ها، دستگاه ها و نهادها دارد تا بتوانیم شاهد موفقیت یک پروژه باشیم.

خفته دل خاطرنشان کرد: متقاضیان اشتراک گاز طبیعی می توانند پس از انجام لوله کشی داخلی ساختمان خود توسط شرکت های مجری و مورد تایید سازمان نظام مهندسی شهرستان و تایید سیستم لوله کشی توسط بازرسین سازمان نظام مهندسی، با در اختیار داشتن مدارک هویتی و تاییدیه ها به منظور اخذ انشعاب گاز به اداره گاز شهرستان بستک واقع در بلوار امام شافعی مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۳۲۱۵۴۴-۰۷۶ امور مشترکین این اداره تماس حاصل کنند.

همچنین از همه شهروندانتقاضا داریم در صورت بروز هرگونه مشکل در خصوص گازرسانی با شماره امداد گاز ۱۹۴ که به صورت شبانه روزی پاسخگوی کلیه مشترکین است تماس گیرند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا