دسته‌بندی نشده

۲۵ درصد از ظرفیت واحدهای اقامتی هرمزگان تکمیل شد

رییس جامعه واحدهای اقامتی هرمزگان گفت: با توجه به شرایط کرونایی هتل ها و واحدهای اقامتی این استان تنها با ۵۰ درصد ظرفیت مشغول بکار بوده و تنها ۲۵ درصد از مجموع ظرفیت آنها تکمیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛به نقل از ایرنا، ناصر احمدی روز یکشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: تکمیل نشدن ظرفیت ۵۰ درصد فعال واحدهای اقامتی تاثیر نامطلوبی بر درآمد هتلداران، مالکان و مدیران این واحدها داشته و آنان را در تراز درآمد هزینه واحد صنفی خود دچار مشکل می‌کند.

وی ادامه داد: اعلام استاندار هرمزگان مبنی بر خدمات ندادن به گردشگران در این استان تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ موجب شد بسیاری از افراد رزرو هتل خود را لغو کنند و سفرها به این استان نیز کاهش یابد.

رییس جامعه واحدهای اقامتی هرمزگان اضافه کرد: این اقدام استاندار که در جهت حفظ سلامتی افراد بود تاثیر خود را در کاهش سفرها داشته است، همچنین در راستای ترغیب مردم به در خانه ماندن بنا بود اجازه برپایی چادر در سطح شهرها داده نشود.

احمدی افزود: شاهد بودم مسافران در کنار و یا درون پارک‌ها اقدام به برپایی چادر کرده بودند که از وضعیت کنونی گله‌مند هستیم و نتیجه آن مراجعه نکردن مسافران به واحدهای اقامتی و هتل هاست.

هرمزگان دارای ۵۲ واحد اقامتی به اضافه ۲۹ بوم‌گردی بوده و مجموع ظرفیت واحدهای اقامتی آن پنج هزار و ۳۱۱ تخت است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا