اجتماعیاخبار قشمعلمی و پزشکیکرونا

کرونای ۴ دانش‌آموز در قشم‌‌ هیچ ارتباطی با محیط مدرسه ندارد‌

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از تسنیم، بهرام پور اشرف، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان قشم اظهار کرد:  چهار جوان دانش‌آموزی که در چند روز گذشته در قشم به ویروس کرونا مبتلا شدند هیچ ارتباطی با محیط مدرسه نداشته‌اند.

وی افزود: عنوان شدن نام چهار دانش‌آموز قشمی در جمع افراد مبتلا به کرونا تنها براساس سن و سال آنان  تخمین زده شده است و این چهار نفر طی یک‌ماه گذشته تاکنون هیچ ارتباطی با محیط مدرسه نداشته‌اند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان قشم اضافه کرد: بیان ابتلای چهار دانش آموز قشمی به کرونا موجب نگرانی خانواده دانش‌آموزان این شهرستان شده بود.

وی در ادامه با اشاره به بازگشایی مدارس در شهرستان قشم خاطرنشان کرد: مدارس این شهرستان براساس سیاست وزارت آموزش و‌ پرورش و با نظارت شورای هر مدرسه باهدف رفع مشکلات درسی دانش آموزان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان قشم حضور در کلاس درس اختیاری است ادامه داد: در هر کلاس درس نهایتا پنج دانش آموز با رعایت مسائل بهداشتی از برنامه‌های آموزشی بهره می‌برند.

وی تاکید کرد: تمام مدارس این شهرستان پیش از بازگشایی با هدف رفع مشکلات درسی دانش‌آموزانی که موفق به استفاده از برنامه‌های آموزشی آنلاین نشده‌اند، توسط نیروهای سازمان منطقه آزاد قشم و شهرداری و دهیاری‌های برخی از روستاها ضدعفونی و گندزدایی شده‌اند.

پور اشرف خاطرنشان کرد: زمان استفاده دانش‌آموزان از مباحث آموزشی هم به تصمیم شورای مدرسه مربوط می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا