اجتماعیاخبار قشمپیشنهاد سردبیرسیاسی

معارفه سرپرست جدید شیلات منطقه آزاد قشم و سرپرست مرکز بین المللی رشد سازمان منطقه آزاد قشم

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ در نشستی که ظهر امروز در سالن مرکز بین المللی مرکز رشد سازمان منطقه آزاد قشم انجام شد آقایان دکتر آزاد و بیرامیان به بیان دیدگاه ها و برنامه های آینده خود در سمت جدید پرداختند و مومنی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم طی حکمی آقای دکتر منصور آزاد را به سمت سرپرست اداره شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم منصوب کرد.

همچنین رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم طی حکمی جداگانه آقای کمال بیرامیان را به سمت سرپرست مرکز بین المللی رشد منطقه آزاد قشم منصوب کرد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این نشست به اهمیت دو جایگاه شیلات و مرکز رشد پرداخت و عنوان کرد: شیلات در جزیره قشم برای توسعه و ارزآوری و رشد غرب جزیره قشم اهمیت بسیار بالایی دارد و باید سازمان منطقه آزاد قشم با تغییر رویه و مدیریت در این زمینه باعث پیشرفت گردد.

مومنی در خصوص انتصاب در اداره شیلات اعلام داشتند که مدیریت قبلی به دلیل سواستفاده از موقعیت شغلی توسط حراست سازمان شناسایی و توسط نیروهای امنیتی در بند قانون گرفتار شد و ما با جدیت با این دست مسائل برخورد خواهد کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از تمام مدیران و معاونین سازمان منطقه آزاد قشم درخواست می کنم که تمامی دارایی و اموال خود را معرفی کنند.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا