اجتماعیاخبار قشمکرونا

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت : مبادی ورودی قشم از نظر ورود اتباع هندی و پاکستانی کنترل می شود

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت : در راستای پیشگیری از ویروس جهش یافته کرونا تمامی مبادی ورودی دریایی و هوایی شهرستان قشم از نظر ورود و خروج اتباع هندی و پاکستانی کنترل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از برنا، دکتر حمید رضا بهزادی ضمن تقدیر از واحد مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت و درمان افزود : با توجه به وجود بنادر و اسکله های باری در شهرستان قشم و تردد شناورهای تجاری ، حضور ملوانان و خدمه کشتی تبعه هند و پاکستان در شناور های ورودی دور از انتظار نیست.

وی اظهار کرد : به منظور شناسایی و پیشگیری از ورود ویروس جهش یافته هندی و آفریقایی ، پرسنل زحمتکش و خستگی ناپذیر مبارزه با بیماریها قبل از ورود شناور به بندر ، با حضور در کشتی از تمامی خدمه آن ، نمونه تست تشخیص ویروس کرونا می گیرند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان قشم بیان کرد : شناسایی و تشخیص زود هنگام بیماری کووید و قرنطینه افراد مبتلا بهترین اقدام در پیشگیری و کنترل شیوع بیماری است که این امر با تلاش و همت کارشناسان در ستاد شبکه و مراکز خدمات جامع سلامت محقق می‌شود.

دکتر بهزادی در راستای پیشگیری از ویروس کرونا عنوان کرد: از مهمترین عوامل پیشگیری از ویروس منحوس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی عموم مردم خصوصا استفاده مداوم از ماسک است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا