اجتماعیپیشنهاد سردبیرورزشی

سرمربی تیم فوتسال سایپا: قضاوت داوران منصفانه نبود

سرمربی تیم سایپا گفت: در دیدار برابر رودان گل پنجم را به ثمر رساندیم اما داوران این گل را نپذیرفتند و به این تصمیم اعتراض دارم و از آنان توقع داشتم که دقت نظر بیشتری نسبت به صحنه‌های بازی داشته باشند تا حقی ضایع نشود.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا،تیم فوتسال زنان سایپا این هفته در برابر هیات فوتبال رودان به برتری ۴ بر صفر دست یافت.

شهناز یاری روز دوشنبه در گفت وگویی در خصوص این دیدار اظهار داشت: بازی خیلی خوبی برابر رودان داشتیم و این تیم فقط یک مسابقه بد را آن هم مقابل ما پشت سر گذاشت.

وی افزود: در دیگر بازی‌ها این تیم نتایج قابل قبولی کسب کرد و حتی سه برد را در کارنامه خود تاکنون ثبت کرده است. این امر نشان می‌دهد که این رودان می‌تواند روزهای خوبی را سپری کند و آینده روشنی هم دارد.

سرمربی تیم سایپا عنوان کرد: در بازی دیروز برابر رودان ۴ بر صفر برنده از زمین بیرون آمدیم اما داور گل پنجم ما را نپذیرفتند و گل صد درصد را قبول نکردند زیرا تور دروازه را خود داوران چک نکرده بودند و از وسط دروازه هر دو تیم شاهد به ثمر رسیدن یک گل خیلی زیبا روی کار پاورپلی تیم ما بودند.

یاری اضافه کرد: متاسفانه هیچکدام از داوران این صحنه را ندیدند. ما هم نسبت به این صحنه معترض شدیم و دلیل آن این بود بازیکنی که این گل را به ثمر رساند در جدول گلزنان جایگاه دوم را دارد.

وی  ادامه داد: بیشتر به همین دلیل برای ما اهمیت داشت تا داوران با دقت نظر بیشتری نسبت به صحنه‌های بازی حاضر شوند و با جایگیری درست و دید مناسب بتوانند تصمیم درستی را بگیرند تا حقی از هیچ تیم و بازیکنی ضایع نکنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا