پیشنهاد سردبیرکرونا

دریانوردان و کارکنان دریایی ناوگان مسافری قشم علیه کووید ۱۹ واکسینه می شوند

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم از واکسیناسیون ۳۲۰ نفر از فعالان حوزه دریانوردی جزیره قشم با اولویت دریانوردان، مهمانداران شناورها و کارکنان شاغل در بنادر مسافری و حمل خودرو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایسنا، علی اشتری در جمع خبرنگاران، با اعلام این خبر افزود: در مراحل بعدی،  شماری بالغ بر ۱۰۰۰ نفر از کارکنان بنادر تجاری و اسکله های تفریحی نیز در مقابل ویروس کووید ۱۹ واکسینه می شوند.

وی تصریح کرد: همزمان با واکسیناسیون سراسری دریانوردان کشور به عنوان کارکنان کلیدی صنعت راهبردی حمل و نقل دریایی، در تاریخ ۱۶مردادماه، افزون بر ۲۲۰ نفر از دریانوردان و پرسنل ناوگان مسافری دریایی ساکن جزیره قشم شامل خدمه شناورهای بندر مسافری شهید ذاکری و همچنین تمامی مهمانداران شناورها مرحله نخست واکسن کرونا را دریافت کردند.

اشتری با بیان اینکه در مرحله دوم و در تاریخ ۱۷مردادماه جاری، بالغ بر ۱۰۰ نفر از دریانوردان و پرسنل شاغل در شناورها و بنادر حمل خودرو و مسافر لافت و پل در برابر ویروس کووید ۱۹ واکسینه شدند، خاطرنشان کرد: این اقدام مهم بدون لحاظ شرایط سنی و بر حسب ضرورت شغلی به منظور ایمن‌سازی فعالان حوزه دریانوردی بزرگترین جزیره خلیج فارس در برابر خطرات آلودگی به ویروس کرونا انجام پذیرفته است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا