اجتماعیپیشنهاد سردبیرکرونا

۳۱۳ خودرو متخلف در هرمزگان اعمال قانون شدند

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با اجرای طرح ممنوعیت تردد کرونایی در استان ، ۳۱۳ خودروی متخلف در مبادی ورودی و خروجی هرمزگان اعمال قانون شدند.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس هرمزگان، سرهنگ مهرداد مشوق با اعلام این خبر بیان داشت: با توجه به شیوع و گسترش موج جدید بیماری مرگبار کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع آن و حفظ جان شهروندان، در اجرای ابلاغیه ستاد ملی مقابله باکرونا و تصمیم های مسئولان استانی، طرح ممنوعیت تردد و خروج پلاک های بومی از استان و ورود پلاک های غیر بومی به هرمزگان از مورخه ۲۴ مردادماه در استان اجرا شد.

وی افزود : در اجرای این طرح در۴۸ ساعت گذشته تعداد ۶۸۹ دستگاه خودرو پلاک غیر بومی در مبادی ورودی هرمزگان توسط پلیس و همکاری دستگاه های مسئول متوقف و به استان های مبدا بازگردانده شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه در این طرح تعداد ۱۰۸نفر نیروی انتظامی در ۹ نقطه از استان مستقر هستند، تصریح کرد: به یک هزار و ۸۳۵ نفراز شهروندان و رانندگان توسط مأموران پلیس راه تذکر زبانی داده شده است.

سرهنگ مشوق ابراز داشت: در این طرح، ۴۴ دستگاه خودرو به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان و ۲۶۹ دستگاه خودرو به مبلغ یک میلیون تومان توسط عوامل پلیس و دوربین های ثابت اعمال قانون شدند.

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به این که تمام تدابیر و محدودیت های وضع شده در راستای حفظ سلامت جامعه بوده و همه باید خود را تابع دستورهای بهداشتی ستاد مقابله با کرونا بدانیم، گفت: از هموطنان خواستاریم به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس، مصوبه های ستاد ملی مقابله با کرونا را جدی بگیرند و با ماموران نیروی انتظامی همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

وضعیت شیوع کرونا در هرمزگان بسیار بحرانی بوده و تا روز ۲۷ مردادماه حدود یک هزار و ۹۸۹ نفر فوتی قطعی کرونا در این استان ثبت شده و هم اکنون یک هزار و ۳۴۷ نفر مبتلا در بیمارستان های هرمزگان بستری هستند که ۱۴۱ نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر می باشند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا