اجتماعیپیشنهاد سردبیرکرونا

راه اندازی ۱۲ مرکز واکسیناسیون در طرح شهید سلیمانی هرمزگان

در گام پنجم طرح شهید سلیمانی ، تاکنون ۱۲ مرکز تجمیعی واکسیناسیون در هرمزگان راه اندازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ جعفر اسلامی، جانشین فرمانده سپاه امام سجاد در امور اقشار و مسئول ستاد تخصصی بسیج اقشار متخصصین استان هرمزگان گفت:در گام پنجم اجرای طرح شهید سلیمانی در هرمزگان تاکنون ۱۲ مرکز تجمیعی واکسیناسیون در استان راه اندازی شده است که ۶ مرکز در بندرعباس و ۶ مرکز در شهرستان‌های میناب، رودان، سیریک، بشاگرد، بندرلنگه، بستک و جاسک دایر است.

سرهنگ اسلامی افزود: نیمی از مراکز واکسیناسیون در هرمزگان با همکاری و پشتیبانی کامل بسیج ایجاد شده است و تاکنون بیش از ۱۲۸ هزار نفر در این مراکز واکسینه شده اند.

او گفت: بیش از ۳ هزار نفر از بسیج جامعه پزشکی، اقشار بسیج و اعضای قرارگاه تحول محلات در اجرای طرح شهید سلیمانی در هرمزگان همکاری دارند.

باوقار مسئول بسیج سازندگی هرمزگان هم گفت: از ابتدای طرح شهید سلیمانی از پارسال تاکنون حدود ۵۰۰ هزار بسته غذایی بین خانواده‌های نیازمند به ارزش ۲۴۷ میلیارد تومان توزیع شده است.

وی افزود: در هفته آینده نیز ۳۰ هزار بسته غذایی بین خانواده‌های نیازمند در محله‌های بندرعباس  توزیع می‌شود.

این مسئول گفت: در اجرای پویش همدلی همچنین ۶۷۵ سری جهیزیه به زوج‌های جوان اهدا شده است و دو کارگاه تولید ماسک و لباس در محلات راه اندازی شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا