اجتماعیپیشنهاد سردبیر

احتکار یک هزار و 168 تن برنج خارجی در بندرعباس

فرمانده انتظامي استان هرمزگان از کشف یک هزار و 168 تن برنج احتکار شده به ارزش 210میلیارد ریال در بازرسی از محموطه انبار دو شرکت در شهرستان بندرعباس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از جام جم، فرمانده انتظامي استان هرمزگان  از کشف یک هزار و 168 تن برنج احتکار شده به ارزش 210میلیارد ریال در بازرسی از محموطه انبار دو شرکت در شهرستان بندرعباس خبر داد. 

سردار غلامرضا جعفری اظهار داشت: در راستای برخورد با کالای قاچاق و مبارزه با احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز شهروندان، مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با اقدامات اطلاعاتی از احتکار کالای قاچاق در دو انبار حاشیه شهرستان بندرعباس مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: ماموران با انجام تحقيقات میدانی نامحسوس از احتکار کالاهای اساسی در محوطه انبار این دو شرکت اطمینان حاصل و با هماهنگي قضائي و به همراه بازرسان اداره تعزيرات و اداره صمت در قالب گشت مشترک به محل مذکور اعزام شدند.

فرمانده انتظامي استان هرمزگان تصريح کرد: در بازرسي از محل های دپو واقع در جاده اسکله شهید رجایی بندرعباس ، یک هزار و 168 تن برنج خارجی احتکار شده کشف شد.

سردار جعفری با اشاره به اینکه مسئول شرکت جهت پاسخگویی و ادامه روند قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، خاطر نشان کرد: ارزش ريالي احتکار کشف شده توسط کارشناسان 210 میلیارد ريال اعلام شده است

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا