امروز : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۹:۴۹
صفحه نخست | اقتصادی | افزایش تسهیلات ساخت مسکن روستایی به ۳۵۰ میلیون تومان

افزایش تسهیلات ساخت مسکن روستایی به ۳۵۰ میلیون تومان

اخبار :
منتشر شده در ۱۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۸

مدیرکل بنیاد مسکن هرمزگان گفت: در بحث ساخت مسکن روستایی نیز دولت تسهیلات ۴ درصدی در اختیار روستاییان قرار می دهد ضمن اینکه میزان این تسهیلات از ۲۰۰ میلیون به ۳۵۰ میلیون افزایش یافته است.

 به گزارش پایگاه خبری قشم،  شهریار نوری زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب استان هرمزگان امروز اظهار کرد: دولت حمایت های خوبی از روستاییان برای صدور اسناد روستایی دارد و اسناد روستایی را با کمترین هزینه و بدون دغدغه تقدیم آنان می کنیم.

وی همچنین به بخشی از خدمات دولت در روستاها اشاره کرد و گفت: طی دو سال گذشته حدود ۲۵ طرح هادی در سطح روستاهای شهرستان اجرا شده که آمار بسیار بالایی است.

نوری زاده همچنین اظهار کرد: در بحث ساخت مسکن روستایی نیز دولت تسهیلات ۴ درصدی در اختیار روستاییان قرار می دهد ضمن اینکه میزان این تسهیلات از ۲۰۰ میلیون به ۳۵۰ میلیون افزایش یافته است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک هرمزگان نیز یکی از کارهای ارزشمند بعد از انقلاب را سنددار کردن خانه های روستایی دانست و عنوان کرد: هم اکنون بالغ بر ۷۰ درصد از روستاهای کشور دارای سند مالکیت هستند. امسال با همکاری دهیاری ها و بنیاد مسکن، ۲۰ هزار هکتار از منازل و اراضی روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفری استان در دستورکار صدور سند قرار گرفته است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=15372

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات