امروز : ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۲۲
صفحه نخست | اجتماعی | جمع آوری ۹۰۰ معتاد متجاهر در هرمزگان

جمع آوری ۹۰۰ معتاد متجاهر در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۱۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۸

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از جمع آوری بیش ۹۰۰ معتاد متجاهر در اجرای طرح پاکسازی محلات آلوده طی هفته گذشته در استان خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان امروز بیان داشت: یکی از اهداف مهم ماموریتی انتظامی بحث مقابله و مبارزه با قاچاق مواد مخدر و همچنین عرضه کنندگان در سطح معابر است از طرفی هم مطالبه به حق مردم از انتظامی تردد و وجود معتادین متجاهر و این خرده فروشانی است که در بخشی از شهر بویژه در حاشیه شهر مبادرت به عرضه موادمخدر می کنند.

وی افزود : در این راستا طرحی به عنوان طرح آرامش در شهر با یک برنامه ریزی خوب و با یک برآورد اطلاعاتی خوب که از قبل این افراد شناسایی شده و اماکن مورد رصد قرار گرفته بودند به مدت پنج روز در سطح شهر بندرعباس توسط پلیس مبارزه با موادمخدر استان و همکاری انتظامی شهرستان مرکز استان اجرا شد.

این مقام انتظامی استان اظهار داشت : در این طرح ۱۳۵ نفر افراد خرده فروش مواد مخدر همراه با مواد و ابزار و الات استعمال و توزین دستگیر و ۹۰۴ نفر از معتادین متجاهر که به جلوه بدی در سطح شهر تبدیل شده و بعضا مرتکب سرقت شده و با تکدی گری موجب ایجاد مزاحمت برای شهروندان می شدند دستگیر و به مراکز بازپروری منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطر نشان کرد : در این طرح ها تعداد ۱۷ دستگاه خودرو مربوط به افراد خرده فروش توقیف و از ۲۵۱ واحد مسکونی یا واحدهای صنفی بازرسی گردید که در این رابطه ۸ واحد منزل و ۲۷ واحد صنفی غالبا عطاری که مواد مخدر دارویی متادن و قرص های روانگردان عرضه می کردند نیز توقیف و پلمپ شدند.

سردار جاویدان ضمن قدردانی از حمایت و همکاری دستگاه قضایی ،سازمان بهزیستی و شورای هماهنگی مواد مخدر در اجرای موفق طرح های پاکسازی مناطق آلوده، از عموم شهروندان و مردم فهیم استان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهیه، توزیع و حمل مواد مخدر در سطح خرد و کلان در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ و سامانه تلفنی ۱۲۸ پلیس مبارزه با مواد مخدر اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به پاکسازی محل ،شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=15223

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *