امروز : ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۳۷
صفحه نخست | اقتصادی | بازدید بازرس کل و بازرس قضایی استان هرمزگان از ایزوایکو

بازدید بازرس کل و بازرس قضایی استان هرمزگان از ایزوایکو

اخبار :
منتشر شده در ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۷

دکتر محمد اسمی بازرس کل و بازرس قضایی استان هرمزگان در بازدید از بزرگترین زیرساخت صنایع دریایی کشور، امروز شاهد مجتمع صنعتی پویا و فعالی بودیم که توانسته اعتماد خارجی ها را جلب کند و در رقابت با یاردهای منطقه درخصوص پذیرش و تعمیر شناورهای خارجی پیروز باشد.

به گزارش پایگاه خبری قشم، در روز سه شنبه مورخ ۲۵ مهرماه ١۴٠٢ دکتر محمد اسمی بازرس کل و بازرس قضایی استان هرمزگان با حضور در بزرگترین زیرساخت صنایع دریایی کشور از توانمندیها، ظرفیتها و پروژه های در دست اجرای این مجتمع عظیم صنعتی، بازدید کرد.

دکتر اسمی علاوه بر بازدید از کارگاههای مختلف ایزوایکو و دیدار و گفت‌وگو با کارگرهای درحال کار، از روند تعمیرات نفتکش غول پیکر خارجی موجود در درای داک مجتمع نیز بازدید کرد و با حضور بر روی عرشه شناور به همراه نمایندگان مالک شناور از بخشهای مختلف این نفتکش غول پیکر مثل موتورخانه و اتاق کنترل بازدید کردند که نمایندگان مالک شناور ضمن توضیح بخش های مختلف کشتی و تعمیرات مورد نیاز از روندکار و پیشرفت پروژه اعلام رضایت کامل کردند.

بازرس کل استان هرمزگان در بازدید از ایزوایکو ضمن ابراز رضایت از روند انجام کارها در این مجتمع افزود الحمدلله نشاط و سرزندگی در مجتمع کاملا مشهود و قابل لمس است و این نشان از رشد بالای مجتمع دارد.

مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) یک منطقه صنعتی اقتصادی معتبر و شناخته شده با وسعت ۱۱۰۰ هکتار در ۳۷کیلومتری غرب بندرعباس است که مجموعه های صنعتی و مدرن به ویژه مرتبط با کشتی سازی و صنایع وابسته به آن را در خود جای داده است. ایزوایکو تلاش میکند در افق ۱۴۰۴، مجتمعی سرآمد و الگو در صنایع کشتی سازی، سکوسازی، ترمینال های نفتی و معدنی در منطقه خلیج فارس باشد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=15687

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *