امروز : ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۵۹
صفحه نخست | اجتماعی | اردوی جهادی ۲۰ پزشک دانشگاه شاهد در بندرعباس

اردوی جهادی ۲۰ پزشک دانشگاه شاهد در بندرعباس

اخبار :
منتشر شده در ۱۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۵

جمعی از پزشکان دانشگاه علوم پزشکی شاهد در تخصص های متنوع با حضور در منطقه شمیل استان هرمزگان به ارائه خدمات جهادی پزشکی پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری قشم، شامگاه ۵شنبه جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهد با همراهی دکتر غلامعباس مومنی مدیردرمان تأمین اجتماعی هرمزگان، دکتر حامد فلاح معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و نیز مهری مشاور پزشکی و درمانی استاندار هرمزگان با حضور در منطقه شمیل، اردوی جهادی دو روزه ای را برگزار کردند.

این گروه جهادی ۲۰ نفره شامل انواعی از تخصص های پزشکی متنوع از جمله شنوایی سنجی، پزشک عمومی، پزشک گوش و حلق و بینی، جراحی عمومی، چشم پزشکی و زنان و زایمان بود که بیش از ۸۰۰ خدمت درمانی را در این منطقه به هموراه داروی رایگان ارائه کردند.

همچنین اعضای این گروه جهادی برخی موارد نیازمند به درمان های تکمیلی را نیز شناسایی و مقرر شد تا با همکاری بیمارستان خلیج فارس بندرعباس، نسبت به درمان آنها اقدام شود.

بیش از ۱۰۰ نفر از بیماران نیز مورد معاینه دقیق چشم پزشکی قرار گرفتند و عینک مورد نیاز آنان نیز در مواردی در محل تأمین و شماری دیگر نیز بزودی صاحب عینک می شوند.

مومنی مدیر درمان تأمین اجتماعی هرمزگان نیز در این اردوی جهانی با اشاره به نقش و اهمیت خدمات پزشکی جهادی به مردم این منطقه، از همکاری های مستمر استاندار هرمزگان در توجه به مردم مناطق کمتر برخوردار به طور ویژه قدردانی کرد و عنوان داشت: در این دولت اهتمام ویژه ای به خدمات پزشکی و درمانی به مردم مناطق کمتر برخوردار وجود دارد و شاهد همکاری خوب مجموعه استانداری و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این باره هستیم.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=15337

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *