امروز : ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۰۷
صفحه نخست | اقتصادی | معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران: برای تسریع در گازرسانی هرمزگان استان‌های بوشهر و کردستان را پای کار آورده‌ایم

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران: برای تسریع در گازرسانی هرمزگان استان‌های بوشهر و کردستان را پای کار آورده‌ایم

اخبار :
منتشر شده در ۱۳ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۹:۴۲

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: برای گازرسانی فوری در هرمزگان، استان های بوشهر و کردستان را به کمک آورده ایم.

به گزارش پایگاه خبر ی قشم، مجید چگنی در دیدار با استاندار هرمزگان، با بیان اینکه گازرسانی در هرمزگان از میانگین کشوری پایین تر است، گفت: در دو ساله‌ دولت سیزدهم اقدامات بسیاری در حوزه گازرسانی هرمزگان انجام‌ شده است و در تلاش هستیم تا وعده‌های رئیس جمهور را عملیاتی کنیم.

وی افزود: در بحث‌های توسعه‌ای، چندین هزار روستا، چندین هزار صنعت و چند ده شهر، طی دو سال گذشته گازرسانی شده است و در حال حاضر ۳۳ هزار میلیارد تومان پروژه گازرسانی فعال در سطح کشور داریم که عمدتا در مناطق محروم قرار گرفته‌اند.

چگنی تصریح‌کرد: در حال حاضر برای گازرسانی به سیستان و بلوچستان ۸ استان دیگر را مامور کرده‌ایم و برای تسریع در گازرسانی هرمزگان نیز استان‌های بوشهر و کردستان را پای کار آورده‌ایم.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، عنوان کرد: هم اکنون ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه جاری در استان هرمزگان در حال انجام است و حدود ۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان طرح جدید نیز در نظر گرفته‌ایم که اگر مجلس در بودجه همراهی کند اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به حساسیت کار شرکت ملی گاز ایران، گفت: از استاندار هرمزگان انتظار داریم هر جا که فرصتی پیش می‌آید از شرکت گاز دفاع کند تا ما با چالش‌های کمتری مخصوصا در حوزه بودجه‌ای بتوانیم توسعه خدمات گازی را دنبال کنیم.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=15241

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *