امروز : ۹ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۶:۳۶
صفحه نخست | اجتماعی | کشف محموله بزرگ سلاح آمریکایی در آب‌های هرمزگان

کشف محموله بزرگ سلاح آمریکایی در آب‌های هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۳

 به گزارش پایگاه خبری قشم از روابط عمومی دادگستری هرمزگان، مجتبی قهرمانی روز یکشنبه گفت: با هماهنگی رییس حوزه قضایی شهرستان بندرخمیر و در نتیجه رصد و اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) یک محموله بزرگ سلاح و ابزارآلات آمریکایی ویژه آشوب و اغتشاش در بدو ورود به مرزهای آبی جنوب کشور کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه محموله یادشده در یک فروند لنج باری جاسازی شده بود، تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) پس از اطلاع از انتقال این محموله بزرگ سلاح که شامل بیش از ۶ هزار عدد شوکر برقی ساخت ایالات متحده آمریکا است و می‌تواند در آشوب و اغتشاشات مورد استفاده قرار گیرد، عملیاتی را برای توقیف آن طراحی و اجرا کردند.

رییس کل دادگستری هرمزگان افزود: در نتیجه یک کار دقیق اطلاعاتی محموله مورد نظر از زمان بارگیری در آن سوی مرزهای کشور مورد رصد و رهگیری قرار گرفت و به محض ورود به آب‌های ایران در مجاورت بندرخمیر شناسایی و توقیف شد.

وی تصریح کرد: در این زمینه ۲ نفر دستگیر شده‌اند که با صدور قرار تامین کیفری در بازداشت به سر می‌برند و سایر عوامل و مرتبطان شبکه و اقدامات آنها تحت اشراف کامل اطلاعاتی قرار دارند.

قهرمانی خاطرنشان کرد: در نتیجه تحقیقات مقدماتی و بر اساس گزارش ضابطان مشخص شده که این محموله سلاح برای ایجاد اغتشاش و آشوب در روزهای آینده آماده و به کشور منتقل شده است.

رییس کل دادگستری هرمزگان همچنین اظهار کرد: تعداد قابل توجهی سلاح گرم و شورشی هم به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات هرمزگان کشف و ضبط شده است.

قهرمانی از مجاهدت و ایثار سربازان گمنام امام زمان(عج) که با اشراف اطلاعاتی و اقدامات مقتدرانه خود در همکاری با دستگاه قضایی با هدف پشتیبانی و حفاظت از امنیت ملت بزرگ ایران از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند، قدردانی کرد.

وی در پایان با هشدار به مخلین نظم و امنیت عمومی، تاکید کرد: افرادی که سودای چنین جرایمی را در سر می‌پرورانند، بدانند که دستگاه قضایی برای حفظ امنیت مردم با کسی تعارف ندارد و مجازات این‌گونه افراد قاطع و بدون اغماض خواهد بود.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=14665

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *