امروز : ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۲۹
صفحه نخست | اخبار قشم | رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی در بازدید از برج فناوری هرمز: شرکت های دانش بنیان در حوزه مسکن ورود کنند

رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی در بازدید از برج فناوری هرمز: شرکت های دانش بنیان در حوزه مسکن ورود کنند

منتشر شده در ۱۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۸:۳۹

به گزارش پایگاه خبری قشم، سید جواد سادات فیرزنی با اشاره به تحولات روزافزون در حوزه فناوری و ارتباطات، بر اهمیت این فناوری ها در توسعه و پیشرفت حوزه مسکن و راه تأکید کرد. وی با بیان اینکه فناوری ها نوین می توانند موجب بهبود وضعیت فعلی مسکن باشند گفت: از نخبگان در و فعالان حوزه مسکن درخواست داریم با ورود به حوزه مسکن و ارائه ایده های نوآورانه و فناورانه در این صنعت تسهیلگری نمایند.
رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی از پیشرفت های پارک فناوری در هرمزگان نیز ابراز رضایت کرد و افزود: این پارک را به عنوان یک نمونه موفق از استفاده از فناوری های نوین در حوزه های مختلف می باشد.
سادات ضمن تاکید بر لزوم حمایت های همه جانبه از بخش نخبگانی کشور تصریح کرد: استفاده از فناوری های نوین در صنعت ساختمان امری ضروری و اجتناب ناپذیر است، لذا بدون همراهی و حمایت نخبگان امکان پذیر نمی باشد.
این مقام مسئول با بیان اینکه فناوری های نوین می توانند بهبودهای چشمگیری در عملکرد و کیفیت ساختمان ها به ارمغان بیاورند، از فناوران هرمزگانی درخواست نمود تا در این حوزه پروژه های نوآورانه تعریف نمایند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=15190

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *