امروز : ۳ مرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۰۰
صفحه نخست | اقتصادی | ۱۵۳ خودرو و ۱۲۶۷ موتورسیکلت در مزایده به فروش رفت

۱۵۳ خودرو و ۱۲۶۷ موتورسیکلت در مزایده به فروش رفت

اخبار :
منتشر شده در ۳۰ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۷

رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستیابی به فروش ۷۴ میلیارد ریالی در جریان برگزاری دوازدهمین مزایده خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفی این استان خبر داد.

153 خودرو و 1267 موتورسیکلت در مزایده به فروش رفت

به گزارش پایگاه خبری قشم، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان امروز گفت: با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضاییه مبنی بر لزوم صیانت از بیت‌المال و تعیین تکلیف فوری وسایل نقلیه موجود در پارکینگ‌های سراسر کشور، دوازدهمین مرحله مزایده خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفی استان هرمزگان از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۱:۳۰ روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه ۱۴۰۲ برگزار شد که در جریان آن، تعداد ۱۵۳ خودرو و یکهزار و ۲۶۷ دستگاه موتورسیکلت موجود در پارکینگ های موضوع این مزایده فروخته شد.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه مزایده وسایل نقلیه موجود در پارکینگ‌های استان هرمزگان با اطلاع‌رسانی مناسب مورد استقبال گسترده متقاضیان و خریداران قرار گرفت و در نتیجه آن، خودروها و موتورسیکلت‌های موضوع این حراج در مجموع به قیمت بیش از ۷۴ میلیارد و ۳۶۵ میلیون ریال به فروش رسیده است.

اکثر خودروهای عرضه شده در مزایده چندین سال در پارکینگ‌های استان بلاتکلیف یود

قهرمانی با تأکید بر اینکه همه موتورسیکلت ها و اکثر خودروهای سواری عرضه شده در این مزایده چندین سال در پارکینگ‌های استان بلاتکلیف مانده بود، خاطر نشان کرد: خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده در نتیجه برگزاری این مزایده، همه این خودروها و موتورسیکلت ها فروخته شد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین تصریح کرد: تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی و ساماندهی پارکینگ ها از جمله برنامه های راهبردی دستگاه قضایی استان هرمزگان برای صیانت از بیت المال است.

مزایده برای ساماندهی به وضعیت پارکینگ ها

وی همچنین یادآور شد: دادگستری استان هرمزگان در حوزه تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی به‌منظور اصلاح فرآیندها و رویه‌های جاری و با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضاییه پای در میدان عمل گذاشته و با تدوین برنامه جامعی در این خصوص، تمامی دادستان‌ها و رؤسای دادگستری‌ حوزه های قضایی استان به صورت مستمر در حال بازدید از از پارکینگ ها هستند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در پایان تأکید کرد: اقدامات دستگاه قضایی استان به منظور ساماندهی به وضعیت پارکینگ ها تا تعیین تکلیف آخرین خودرو و موتورسیکلت توقیفی ادامه خواهد داشت.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=19940

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات