امروز : ۹ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۶:۳۹
صفحه نخست | اجتماعی | ثبت‌نام سیلندر گاز مایع به دلیل نبود اینترنت در برخی روستاهای بشاگرد غیرممکن است

ثبت‌نام سیلندر گاز مایع به دلیل نبود اینترنت در برخی روستاهای بشاگرد غیرممکن است

اخبار :
منتشر شده در ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۲

 رئیس شورای بخش گافر و پارامون شهرستان بشاگرد گفت: اهالی برخی روستاهای این بخش در شهرستان بشاگرد به علت نداشتن پوشش تلفن همراه مناسب و به تبع آن اینترنت دارای کیفیت و پایدار، امکان ثبت‌نام برای دریافت سیلندر گاز وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری قشم، علی نورانی افزود: آنتن دهی تلفن همراه در این بخش بسیار نامناسب بوده و حتی از اینترنت تنها نامی از آن وجود دارد.

وی ادامه داد: حتی دانش آموختگان این بخش برای ثبت نام در آزمون‌های استخدامی هم به خاطر این وضعیت اینترنت مشکل داشته و باز می‌مانند.

رئیس شورای بخش گافر و پارامون اضافه کرد:‌ این مشکل بارها به مسوولان فناوری اطلاعات و ارتباطات و شرکت مخابرات منطقه هرمزگان منعکس شده تا برطرف سازند که امیدواریم چاره‌ای از سوی مسوولان برای این وضعیت اندیشیده شود.

نورانی تصریح کرد: گلایه‌های بسیاری وجود دارد که به مسوولان منتقل شده و امیدواریم نسبت به رفع آن‌ها اقدام شود.

طبق اعلام مدیر منطقه پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان، از ۲۰ شهریورماه عرضه سیلندر گاز مایع فقط با نام‌نویسی در سامانه سدف امکان‌پذیر است؛ سهمیه هر خانواده در ماه چهار سیلندر گاز مایع به قیمت ۲۷۹ هزار ریال برای هر کپسول است.

اینترنت در مرکز بخش گافر و پارامون کیفیت مناسب را نداشته و گاهی اهالی برای ارسال و دریافت تصویر در بستر اینترنت باید به مناطق مرتفع بروند.

شهرستان کوهستانی بشاگرد در فاصله حدود ۳۰۰ کیلومتری شرق بندرعباس واقع شده و بخش گافر و پارامون دارای هفت هزار و ۲۶۰ نفر جمعیت است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=14482

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *