امروز : ۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۴:۴۳
صفحه نخست | اقتصادی | مهلت یک ماهه برای آغاز طرح ۱۵ هزار واحدی مسکن بندرعباس

مهلت یک ماهه برای آغاز طرح ۱۵ هزار واحدی مسکن بندرعباس

اخبار :
منتشر شده در ۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۹:۳۸

به گزارش پایگاه خبری قشم، سعید حاجب معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی هرمزگان با اشاره به اینکه پیمانکار باید تا یک ماه آینده احداث ساختمان‌های نهضت ملی مسکن را آغاز کند گفت: اگر کلنگ ساخت طرح ۱۵ هزار واحدی مسکن بندرعباس به زمین زده نشود، قرارداد پیمانکار فسخ می‌شود.

او با اشاره به اینکه پیمانکار برای تسطیح زمین باید چهار گروه را بکار گرفته که هر گروه در گوشه‌ای در حال فعالیت باشد، افزود: با انجام این کار مرحله نخست احداث طرح آغاز شده بود، اما اکنون بناشده این گروه‌ها به صورت متمرکز کار تسطیح زمین را انجام دهند تا به سرعت ساخت و ساز آغاز شود.

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: اگر در کار کوتاهی شود طبق قرارداد و شرایط پیمان، فسخ پیمان انجام می‌شود، کار‌ها باید طبق قرارداد پیش برود و هیچ پیمانکاری در حاشیه امن قرار نگیرد.

سعید حاجب گفت: درحال حاضر یک میلیون مترمکعب خاکبرداری در محل احداث ۱۵ هزار واحدی بندرعباس، انجام شده و در مجموع هشت میلیون مترمکعب خاکبرداری انجام می‌شود.

او افزود: قرار نیست ۱۵ هزار واحد باهم ساخته شود بلکه در مرحله نخست عملیات احداث سه هزار واحد آغاز می‌شود و تا زمانی که ساخت این‌ها به پایان می‌رسد عملیات خاکبرداری نیز انجام می‌شود.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=16105

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *