امروز : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۸:۳۲
صفحه نخست | سیاسی | دریادار تنگسیری: سپاه در خدمت به شیعه و سنی، هیچ تفاوتی قائل نیست

دریادار تنگسیری: سپاه در خدمت به شیعه و سنی، هیچ تفاوتی قائل نیست

اخبار :
منتشر شده در ۱۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۷

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (ندسا) با تاکید بر اینکه سپاه در خدمت به مردم شیعه و سنی، هیچ تفاوتی قائل نیست، گفت: هیچ دشمنی نمی‌تواند ما را از هم جدا کند، این پیام ما در هفته وحدت است.

به گزارش پایگاه خبری قشم، دریادار علی‌رضا تنگسیری روز سه‌شنبه همزمان با سالروز ولادت با سعادت پیامبر عظیم الشان و امام جعفر صادق (ع) با حضور در روستاهای سیریک و جاسک هرمزگان ضمن گرامیداشت هفته وحدت اظهار کرد: پیام ما در هفته وحدت این است که «هیچ‌گاه دشمن نمی‌تواند بینمان تفرقه بیندازد» و «شیعه و سنی» در واقع یک پیکره و در یک کشوریم، جانمان را فدای ناموس و امنیت‌مان می‌کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: هیچ دشمنی نمی‌تواند ما را از هم جدا کند، این پیام ما در هفته وحدت است.فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: هیچ دشمنی نمی‌تواند ما را از هم جدا کند، این پیام ما در هفته وحدت است.

دریادار تنگسیری ادامه داد: همه باید دست به دست هم داده و کمبودها و محرومیت هایی که وجود دارد را رفع کنیم، خداوند این نعمت را در اختیار ما گذشته که به عنوان خادم در خدمت مردم باشیم.

در سیل سال ۹۸ شرق هرمزگان تعدادی از روستاهای این منطقه از بین رفت و نیروی دریایی سپاه با همکاری سایر ارگان های دولتی برای تعداد زیادی از این مردم منزل جدید ساخته است که شهرک شهید سلیمانی شهرستان سیریک و شهرک لیره‌ای شهرستان جاسک از جمله آن است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ان‌شاءالله تا پایان سال همه منازل مردم این روستای سیل زده، مدرسه، آسفالت خیابان ها و بازارچه انجام و به مردم تحویل خواهد شد.

دومین مدرسه شهرک شهید سلیمانی با حضور بین بزرگان اهل سنت شرق هرمزگان افتتاح شد.

در حاشیه افتتاح این مدرسه، ۲ هزار و ۵۰۰ بسته لوازم التحریر شامل کیف و تمامی لوازم التحریر مورد نیاز به دانش‌آموزان این مناطق اهدا شد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=15178

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات