امروز : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۹:۴۶
صفحه نخست | اجتماعی | جهاد دانشگاهی آمادگی برگزاری آزمون‌های استخدامی در هرمزگان

جهاد دانشگاهی آمادگی برگزاری آزمون‌های استخدامی در هرمزگان

منتشر شده در ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۹:۵۹

 رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان با تاکید بر این‌که، جهاد دانشگاهی آمادگی برگزاری آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های حاکمیتی، دولتی، صنعتی و خصوصی هرمزگان را دارد، گفت: هم اکنون معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی در سطح کشور و به تبع آن در هرمزگان به مرجعی معتمد در برگزاری آزمون‌های استخدامی برای دستگاه‌های مختلف حاکمیتی، دولتی و صنعتی تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری قشم، احمد زاهری افزود: جهاد در حال حاضر به‌عنوان یک مرجع معتمد ملی در برگزاری آزمون‌های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور محسوب می‌شود که برگزاری آزمون استخدامی قضات، شوراهای حل اختلاف برای قوه قضاییه، علوم پزشکی، استاندارد، دارایی، آموزش و پرورش و البته دهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی محوله از سازمان امور اداری و استخدامی دولت از آن جمله است.

وی با تاکید بر این‌که، برگزاری آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های حاکمیتی و دولتی در استان هرمزگان، می‌تواند نقطه عطفی در برگزاری تمامی آزمون‌های استخدامی بخش خصوصی و صنعتی در استان باشد، گفت: امیدواریم این همکاری در برگزاری آزمون در استان با بخش خصوصی و صنایع نیز توسعه پیدا کند.

رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان با اشاره به اینکه، شعار امسال جهاد دانشگاهی اعتماد به جوانان است، یکی از مزیت‌های اصلی جهاد دانشگاهی را استفاده و بهره‌گیری از جوانان خلاق دانست و بر حفظ این بدنه خلاق و نیروهای جوان و همچنین تلاش به منظور جذب هرچه بیشتر نیروهای نخبه به این مجموعه اثرگذار در بخش‌های مختلف استان تاکید کرد.

زاهری با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان هرمزگان توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی استان، گفت: آزمون جذب و تأمین نیروی انسانی موردنیاز در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان همزمان با سراسر کشور امروز جمعه (۳۱ شهریور) در محل جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان برگزار شد.

وی اضافه کرد: فراخوان شرکت و ثبت‌نام در آزمون استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به صورت سراسری از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در مرداد سال‌جاری انجام شده و متقاضیان حضور در این آزمون امروز با حاضر شدن در محل آزمون به رقابت پرداختند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=14865

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات