امروز : ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۰۲
صفحه نخست | اجتماعی | دستور توقیف ۱۳۰ مینی بوس و کامیون در سیریک

دستور توقیف ۱۳۰ مینی بوس و کامیون در سیریک

اخبار :
منتشر شده در ۱۳ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۷

رئیس حوزه قضایی شهرستان سیریک از صدور دستور توقیف ۷۰ دستگاه مینی بوس و ۶۰ دستگاه کامیون فاقد شرایط دریافت سوخت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم، مهدی خرمی رییس حوزه قضایی شهرستان سیریک امروز از صدور دستور توقیف ۷۰ دستگاه مینی بوس و ۶۰ دستگاه کامیون فاقد شرایط دریافت سوخت در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: در بازدید از سه جایگاه سوخت حوزه قضایی شهرستان سیریک، ضمن استقرار و بازدید دقیق از وسایل نقلیه حاضر در این جایگاه ها، تعداد ۷۰ دستگاه مینی بوس و ۶۰ دستگاه کامیون فاقد شرایط دریافت سوخت شناسایی و جهت توقیف پلاک و کارت سوخت آنها، دستورات لازم خطاب به پلیس راهور و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی صادر شد.

خرمی تصریح کرد: پایش سایر جایگاه‌های سوخت شهرستان سیریک همچنان ادامه دارد که نتایج آنها متعاقباً اعلام خواهد شد.

رئیس حوزه قضایی شهرستان سیریک پایش مداوم وضعیت سوخت گیری در جایگاه های عرضه سوخت چه از طریق استقرار تیم های پایش و سرکشی و بازدید مستمر و دقیق مسئولین مربوطه و دستگاه های ذیربط و چه از طریق سامانه های عرضه سوخت توسط کارت هوشمند اعم از مدیریت فروش جایگاه، پرداخت الکترونیک، مدیریت از راه دور مجاری عرضه، مدیریت توزیع و مصرف و … را امری ضروری در راستای پیشگیری از قاچاق سوخت ذکر کرد و بر تشکیل پرونده برای متخلفان و ارسال آن به مراجع ذیصلاح و برخورد قاطع با قاچاقچیان سوخت تأکید کرد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=16319

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *