امروز : ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۰۹
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | ۸۲ پایگاه اورژانس شهری و جاده ای هرمزگان در ایام نوروز فعال است

۸۲ پایگاه اورژانس شهری و جاده ای هرمزگان در ایام نوروز فعال است

منتشر شده در ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱
اورژانس

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، دکتر حسین قاسمی روز سه شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده بیش از ۵۰۰ نیروی حرفه ای و آموزش دیده در این پایگاه ها و در ستاد اورژانس هرمزگان در ایام نوروز فعالیت خواهند داشت و ستاد هدایت عملیات بحران اورژانس پیش بیمارستانی نیز به صورت شبانه‌روزی آماده پایش و مدیریت بحران های احتمالی خواهد بود.

وی با اشاره به اجرای طرح امداد نوروزی از ۲۵ اسفندماه امسال تا ۱۴ فروردین ماه سال آینده، افزود: پیش بینی شده که ایام نوروز بیش از ۶ میلیون گردشگر به استان هرمزگان سفر کنند و از همین رو و برای مدیریت حوادث و بحران های احتمالی، تمام پایگاه های زمینی، دریایی، هوایی، اتوبوس آمبولانس با تمام ظرفیت در آماده باش کامل خواهند بود.

دکتر قاسمی خاطرنشان کرد: همچنین  آمبولانس های این سازمان در مبادی ورودی شهرها و در حاشیه جاده در ساعت های اوج تردد مستقر خواهند بود و یک پایگاه موقت نوروزی نیز در  بندر پل راه‌اندازی خواهد شد.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان فعالیت پایگاه های اورژانس در ارایه خدمات بهداشتی و درمانی را مهم ارزیابی کرد و گفت: ارایه این خدمات در ایام نوروز و با توجه به افزایش سفرها و حضور شمار زیادی از مسافران نوروزی، از اهمیت بالاتری برخوردار است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=12715

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *