امروز : ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۵۰
صفحه نخست | اخبار قشم | شناسایی مخفیگاه یک سارق به عنف متواری شده در قشم

شناسایی مخفیگاه یک سارق به عنف متواری شده در قشم

منتشر شده در ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۷

به گزارش پایگاه خبری قشم، سرهنگ مهراب کاظمی در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان با انجام کار اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی مخفیگاه یک سارق به عنف که با ضرب و جرح عمدی از شهروندان در بندرعباس زورگیری کرده و مدت‌ها در قشم متواری بود را در یکی از محلات این شهرستان شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران روز گذشته ضمن هماهنگی با مقام قضایی با تشکیل تیمی به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی اظهار کرد: در بررسی‌های دقیق صورت گرفته مشخص شد که متهم دارای چندین فقره سابقه شرارت، درگیری و سرقت از شهروندان در شهرستان بندرعباس بوده که پس از ارتکاب جرم و به جهت بیم از دستگیری، به جزیره قشم متواری شده و از یک سال قبل تحت تعقیب مراجع قضایی است.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم با بیان اینکه متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی‌نظمی، هنجار شکنی و دیگر موارد مشکوک در اسرع وقت از طریق سامانه تلفنی مرکز فوریت‌های ۱۱۰ که پلیس گزارش کنند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=14167

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *