امروز : ۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۲۰
صفحه نخست | اجتماعی | ۷۰ تبلت به دانش‌آموزان قشمی اهدا شد/تمرین مدیریت در دوران کرونایی

۷۰ تبلت به دانش‌آموزان قشمی اهدا شد/تمرین مدیریت در دوران کرونایی

منتشر شده در ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۸
تبلت

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از تسنیم،حسین دیرباز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: این تبلت ها  به ارزش بیش از دو میلیارد ریال با هدف کمک به موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان بی بضاعت خریداری و تحویل آنان شده است.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط کرونایی و برگزاری کلاس‌ها به صورت غیرحضوری با استفاده از شبکه‌های مجازی، این ۷۰ دستگاه تبلت به ارتقای تحصیلی این دانش‌آموزان، کمک خواهد کرد.

تمرین مدیریت در دوران کرونایی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قشم همچنین از دانش‌آموزان درخواست کرد در کنار تحصیل علم از راه دور، توجه ویژه‌ای به سلامت فردی، خانوادگی و اجتماعی خود داشته باشند و با تکریم قوانین ستاد کرونای کشور، در این راه پیشگام باشند.

وی نقش دانش‌آموزان برای کمک به سلامت جامعه در دوران کرونایی را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: آینده‌سازان کشور باید از این دوران سخت کرونایی با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و تشویق دیگران به زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی، پرهیز از حضور در اجتماعات و شستن دست‌ها با آب و صابون زمینه مدیریت پذیری را برای آینده خود، تقویت کنند.

شهرستان قشم متشکل از سه جزیره قشم، لارک و هنگام با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس در جنوب ایران واقع شده است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=5244

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *