اجتماعیاخبار قشم

۷۰ تبلت به دانش‌آموزان قشمی اهدا شد/تمرین مدیریت در دوران کرونایی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قشم گفت: از زمان آغاز به کار شبکه شاد تاکنون، ۷۰ تبلت از سوی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان و خیران قشمی به دانش‌آموزان بی بضاعت این شهرستان اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از تسنیم،حسین دیرباز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: این تبلت ها  به ارزش بیش از دو میلیارد ریال با هدف کمک به موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان بی بضاعت خریداری و تحویل آنان شده است.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط کرونایی و برگزاری کلاس‌ها به صورت غیرحضوری با استفاده از شبکه‌های مجازی، این ۷۰ دستگاه تبلت به ارتقای تحصیلی این دانش‌آموزان، کمک خواهد کرد.

تمرین مدیریت در دوران کرونایی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قشم همچنین از دانش‌آموزان درخواست کرد در کنار تحصیل علم از راه دور، توجه ویژه‌ای به سلامت فردی، خانوادگی و اجتماعی خود داشته باشند و با تکریم قوانین ستاد کرونای کشور، در این راه پیشگام باشند.

وی نقش دانش‌آموزان برای کمک به سلامت جامعه در دوران کرونایی را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: آینده‌سازان کشور باید از این دوران سخت کرونایی با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و تشویق دیگران به زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی، پرهیز از حضور در اجتماعات و شستن دست‌ها با آب و صابون زمینه مدیریت پذیری را برای آینده خود، تقویت کنند.

شهرستان قشم متشکل از سه جزیره قشم، لارک و هنگام با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس در جنوب ایران واقع شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا