امروز : ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۵:۵۶
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | ۵ هزار کودک یتیم و محسنین زیرپوشش شرکت فولاد هرمزگان قرار گرفتند

۵ هزار کودک یتیم و محسنین زیرپوشش شرکت فولاد هرمزگان قرار گرفتند

منتشر شده در ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴
شرکت فولاد

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان روز دوشنبه با اشاره به اینکه این تفاهم نامه جهت مشارکت در پویش ایران مهربان با هدف اکرام و حمایت از کودکان یتیم تحت پوشش کمیته امداد استان است، گفت: با پیگیری استاندار هرمزگان و درخواست از شرکت فولاد مبنی بر حمایت بیشتر از ایتام و محسنین و با پیگیری انجام شده از این ماه پنج هزار یتیم این استان تحت پوشش شرکت فولاد قرار می‌گیرند.

معروفخانی افزود: این تفاهم نامه در هیات مدیره به تصویب رسیده است و در سال آینده نیز به دنبال افزایش رقم پرداختی به ایتام خواهیم بود.

وی بیان داشت: در یک تفاهم نامه دیگر نیز که با بانک رسالت منعقد شده از محل گردش حساب شرکت فولاد هرمزگان در این بانک ماهانه به ۱۰۰ نفر در شهرستان بشاگرد تسهیلات ایجاد مشاغل خانگی با سود ۲ درصد اعطا خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان نیز در این مراسم با بیان اینکه نرخ سرانه پرداختی در کشور به فرزندان یتیم و محسنین هفت میلیون ریال است، گفت: در استان هرمزگان این رقم برای فرزندان یتیم چهارمیلیون و ۵۰۰ هزار ریال و برای محسنین ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال است که امیدواریم با مشارکت بخش خصوصی و بنگاه‌های اقتصادی استان را به سرانه کشوری برسیم.

استاندار هرمزگان در این مراسم با تقدیر از گام‌های مثبت شرکت فولاد هرمزگان در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی، این شرکت را در امور خیر پیشگام توصیف کرد.

مهدی دوستی افزود: شرکت فولاد در حوزه امور خیر و کمک به مردم استان روحیه خوبی دارد و همواره آغازگر حرکت‌های خیر هستند، اکنون نیز هدف گذاری درستی دارد و به کمک فرزندان یتیم و خانواده‌های کم بضاعت آمده که قابل تقدیر است.
وی بیان داشت: وفاق خوبی در استان هرمزگان ‌شاهد هستیم و صنایع مختلف در حوزه‌های زیادی از جمله حل مشکل فاضلاب، احداث مدرسه و بیمارستان و کمک به ایتام و محسنین ورود کرده‌اند و پای کار هستند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: در خصوص صنایعی که کمک‌های مختلف برای رفع و کاهش مشکلات مردم انجام می‌دهند ما نیز به آنها کمک خواهیم کرد و امور مرتبط با فعالیت‌های آن ها تسریع خواهد شد به همین سبب برخی ویژگی‌ها در تسریع ترخیص کالاهای این صنایع در 

تفاهم نامه سه جانبه‌ بین استانداری هرمزگان، شرکت فولاد و اداره کل کمیته امداد برای حمایت از کودکان یتیم و محسنین این استان منعقد شد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=11978

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *