امروز : ۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۶:۰۴
صفحه نخست | اخبار قشم | ۴ رتبه کشوری جشنواره الگوی برتر تدریس به فرهنگیان هرمزگان رسید

۴ رتبه کشوری جشنواره الگوی برتر تدریس به فرهنگیان هرمزگان رسید

منتشر شده در ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲
الگوی

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، محمد قویدل روز شنبه با اعلام این خبر افزود: منظر دریانورد و بهرام هاجری هر ۲ از شهرستان بندرلنگه در بخش مقاله های علمی هفدهمین جشنواره الگوی برتر تدریس به ترتیب رتبه نخست و سوم را کسب کردند.

وی بیان داشت: نازنین فخاریان از شهرستان قشم نیز در درس زبان انگلیسی در بخش تجارب تدریس برتر در  جشنواره الگوی برتر تدریس موفق به کسب رتبه دوم کشوری شد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان اظهارداشت: زهرا سیاوش از شهرستان رودان نیز موفق شد در درس عربی، رتبه سوم جشنواره الگوی برتر تدریس مرحله کشوری را برای استان هرمزگان به ارمغان بیاورد.

قویدل ادامه داد: هفدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر در ۲ بخش و سه محور برگزار شد که بخش علمی در ۲ محور تجارب تدریس موفق و برتر دبیران و ارائه مقاله های علمی مرتبط با تدریس و بخش مجازی نیز با تمرکز بر استفاده از شبکه آموزشی شاد به شیوه غیرحضوری برگزار شد.

وی ابرازداشت: این جشنواره با هدف توسعه زمینه پژوهشگری و ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای معلمان، به اشتراک‌گذاری تجارب زیسته معلمان به‌ویژه در دوران کرونا و آشنایی و بهره مندی همکاران از فناوری های نوین و شناسایی و ترویج روش ها و تجربه موفق و کارآمد تدریس برگزار شد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=7109

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *