امروز : ۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۳۱
صفحه نخست | اجتماعی | ۴۵۱۶ سند تک برگی در قشم صادر شد

۴۵۱۶ سند تک برگی در قشم صادر شد

منتشر شده در ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۹
سند

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا،محمد آرامش روز یکشنبه  در گفت و گویی افزود: همچنین در سال گذشته ۵۲۸ پرونده سند اجرایی در این اداره مختومه شده که نسبت به سال ۱۳۹۸ حدود ۴۲ درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: پارسال ۲۹۳ پرونده اجرایی نیز در این سازمان تشکیل شد با کاهش ۹۲ درصدی نسبت به سال قبل همراه بود.

رییس اداره ثبت اسناد و املاک قشم تصریح کرد: از این تعداد قراردادهای بانکی با ۱۲۰ پرونده و  مهریه با ۹۴ پرونده بیشترین آمار پرونده‌های اجرایی افتتاح شده را شامل می‌شود و مابقی مربوط به اسناد رهنی، چک‌های بدون موجودی، آب‌بها و شارژ ساختمان است.

آرامش اظهار کرد: در سال گذشته همچنین تعداد ۸۵ سند مربوط به املاک دولتی صادر شده است.

وی بیان داشت: پارسال تعداد ۶۹۲ سند به دستور مقام قضایی بازداشت و ۶۶۳ سند نیز رفع باداشت شده است.

تعداد دفاتر اسناد رسمی قشم ۲ برابر شد

رییس اداره ثبت اسناد و املاک قشم گفت: در سال ۱۳۹۹ تعداد پنج دفتر اسناد رسمی به دفاتر قشم افزوده شد که با احتساب آن هم اکنون ۱۰ دفتر در قشم به فعالیت می‌پردازند.

آرامش افزود: پارسال  ۲ دفتر اسناد رسمی در قشم، یک دفتر اسناد در شهر سوزا و یک دفتر اسناد رسمی نیز در شهر درگهان افتتاح شد.

وی عنوان کرد: هم اکنون ۶ دفتر ازدواج و چهار دفتر طلاق در قشم فعال است که در سال گذشته یکهزار و ۵۴ سند ازدواج صادر کرده‌اند.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=5241

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *