امروز : ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۱۳
صفحه نخست | اخبار قشم | ۱۲ طرح دریایی و بندری در هرمزگان به بهره‌برداری رسید

۱۲ طرح دریایی و بندری در هرمزگان به بهره‌برداری رسید

منتشر شده در ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۹
طرح

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ در ادامه سفر به استان هرمزگان پس از افتتاح طرح فاز دوم فولاد کاوه جنوب، با حضور در بندر شهید رجایی استان هرمزگان از نزدیک در جریان واردات کالاهای مختلف قرار گرفت.

محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی در جریان این آیین افتتاح، گفت: پروژه های مذکور در حوزه های زیر ساخت های دریایی، بندری، مخابراتی و گردشگری دریایی است که در سراسر استان احداث و امروز با حضور معاون اول رییس جمهور و هیات همراه به بهره برداری رسید.

وی افزود: پایانه ترانزیت و صادراتی، احداث مخازن نگهداری فرآورده های نفتی، احداث ۱۲ پست اسکله شناور گردشگری در ۶ نقطه تعیین شده از سواحل استان، نوسازی اسکله ۱۶ تا ۲۰ بندر شهید رجایی، نوسازی خطوط ریلی خط ۴ راه آهن بندر شهید رجایی و تحویل و بهره برداری از یک فروند بارج جمع آوری آلودگی و قایق طناب گیر، از جمله طرح هایی بودند که افتتاح شدند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: تحویل و بهره برداری از یک فروند بارج جمع آوری آلودگی و قایق تناب گیر و چندین پروژه مخابراتی را از دیگر پروژه های حوزه دریایی و بندری است و تمامی این طرح ها به شکل نمادین با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، اسلامی وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسئولان در بندر شهید رجایی مورد بهره برداری قرار گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: این طرح‌ها در مجموع با سرمایه گذاری ۱۴۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم برای ۳۱۲ نفر، راه‌اندازی شده‌اند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=3122

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *