امروز : ۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۳۸
صفحه نخست | اجتماعی | کیفیت‌بخشی و شتاب‌دهی به برنامه‌های کلان دانشگاه آزاد اسلامی

کیفیت‌بخشی و شتاب‌دهی به برنامه‌های کلان دانشگاه آزاد اسلامی

منتشر شده در ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶
اسلامی

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از آنا، از بندرعباس، محسن مرادی در نشستی با رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان و رؤسای شورای تخصصی این استان به بررسی تفاهم‌نامه عملکرد سال ۱۴۰۰ـ ۱۴۰۱ دانشگاه‌های هرمزگان پرداخت.

وی اضافه کرد: رؤسای شورای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان باید با دقت در راستای پایش عملکرد خود اهتمام داشته باشند و گام‌های توسعه‌بخش خود را برای رسیدن به چشم‌اندازهای ترسیم شده تحکیم بخشند.

مرادی افزود: مرکز نظارت، ارزیابی و بازرسی باید با هدف بهبود عملکرد دانشگاه‌ها و کیفیت‌بخشی و شتاب‌دهی به تحقق اهداف و آرمان‌های دانشگاه آزاد اسلامی برنامه را تدوین و پیگیر عملیاتی‌شدن آن باشد.

مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۶ دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: تطبیق شاخص‌های ارزیابی عملکردی با شاخص‌های سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی، انطباق حداکثری با این سند و ارائه تعهد منطقی، قابل حصول و منطبق بر آمارهای دقیق و واقعی و همراه با پیشرفت ازجمله انتظاراتی است که باید با مشارکت کارگزاران دانشگاه آزاد اسلامی به آن نزدیک شویم.

رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان هم با تأکید بر نگاه فزاینده و توسعه‌محور به فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و … گفت: رشد و تعالی در همه امور ازجمله اهداف مهمی است که باید با جدیت پیگیری و در سند تحول مورد بررسی قرار گیرد.

محسن دهقانی به تشریح مهم‌ترین کارکردهای صورت گرفته در استان هرمزگان پرداخت و افزود: این عملکرد باید با توجه به شاخص‌های در نظر گرفته شده دارای رشد چشمگیر باشد تا بتوان به سند جامع تحول و توسعه دانشگاه جامه عمل پوشاند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=8167

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *