امروز : ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۳۰
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | کلیه کلاس‌های آموزشی دانشگاه هرمزگان حضوری می‌شود

کلیه کلاس‌های آموزشی دانشگاه هرمزگان حضوری می‌شود

منتشر شده در ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳
دانشگاه هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از خبرنگاران جوان، کلیه کلاس‌های آموزشی دانشگاه هرمزگان در تمام مقاطع تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) به صورت حضوری برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه هرمزگان گفت: حضور در کلاس‌ها و استفاده از هرگونه خدمات آموزشی منوط به تزریق دو نوبت واکسن کرونا است.

مهدی عباسی گفت: دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای انجام فعالیت‌های مربوط به پایان‌نامه و رساله، مطابق روال گذشته از تاریخ ۱۴ فروردین ماه سال ۱۴۰۱، فعالیت خود را بصورت حضوری انجام خواهند داد.

وی با بیان اینکه کلاس‌های درسی دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی از تاریخ ۲۰ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ به روال سابق و به صورت حضوری برگزار می‌شود، گفت: کلاس‌های درسی دانشجویان مقطع کارشناسی ورودیهای۹۸ و ماقبل، از تاریخ ۲۰ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ و ورودی‌های ۹۹ و ۴۰۰ از تاریخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ به صورت حضوری برگزار می‌شود.

همچنین نحوه برگزاری کلاس‌های عملی، متناسب با رشته تحصیلی از طریق دانشکده‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

عباسی با بیان اینکه به منظور تسهیل شرایط حضور دانشجویان، کلاس‌های کلیه مقاطع تحصیلی در بازه‌های زمانی خارج از تاریخ‌های فوق، مطابق روال گذشته برگزار خواهد شد، گفت: آزمون پایان نیم‌سال کلیه دانشجویان در همه مقاطع تحصیلی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

این مقام مسئول ادامه داد: دانشجویانی که در برابر بیماری کرونا واکسینه شده اند (حتی یک نوبت) موظف هستند نسبت به اخذ آدرس اینترنتی کارت واکسن دیجیتال از سامانه درخواست کارت واکسن به آدرس https://vcr.salamat.gov.ir/fa و ثبت آن در سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان) اقدام کنند.

وی گفت: ارائه هرگونه خدمت آموزشی منوط به شرکت در طرح پایش واکسیناسیون است و دانشجویانی که تاکنون واکسیناسیون خود را انجام نداده یا فرایند واکسیناسیون را تکمیل نکرده‌اند، هرچه سریعتر نسبت به تکمیل فرایند واکسیناسیون در برابر بیماری کووید ۱۹ و ارسال آدرس اینترنتی کارت واکسن دیجیتال اقدام کنند.

عباسی گفت: باتوجه به بخشنامه‌های وزارتی، شرکت در کلاس‌های درس و ارائه هرگونه خدمات آموزشی، تنها با ارائه کارت واکسن معتبر مبنی بر تزریق هر دو نوبت واکسن‌های مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امکان‌پذیر خواهد بود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه هرمزگان گفت: چنانچه در هر زمانی مشخص شود که دانشجو نسبت به تزریق نوبت دوم اقدام نکرده است از ادامه حضور وی در کلاس‌های درس و نیز شرکت در امتحانات پایان نیمسال جلوگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه دانشجویان جهت ثبت نام و استفاده از خدمات خوابگاهی باید نوبت سوم واکسن کرونا را تزریق کرده باشند، گفت: دانشجویان متقاضی خوابگاه با توجه به از سرگیری آموزش حضوری از چهاردهم فروردین ماه، لازم است با مراجعه به سایت گلستان نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

عباسی با اشاره به اینکه ضروری است کلیه دانشجویان در تمام مقاطع تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) شامل کسانی که قبلا برای ثبت نام خوابگاه اقدام کرده اند و یا تاکنون ثبت نام نکرده اند، از تاریخ ۱۰ الی ۱۶ فروردین ماه، در سامانه فوق ثبت نام کنند، گفت: دانشجویان جهت ثبت نام و استفاده از خدمات خوابگاهی باید نوبت سوم واکسن کرونا را تزریق کرده باشند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه هرمزگان در پایان گفت: ضمنا متقاضیان خوابگاه می‌توانند با مراجعه به پایگاه https://vcr.salamat.gov.ir/fa نسبت به دریافت و بارگذاری کارت واکسن خود اقدام کنند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=13146

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *