امروز : ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۴۲
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | کلید جشنواره خلیج فارس در بندرعباس زده شد

کلید جشنواره خلیج فارس در بندرعباس زده شد

منتشر شده در ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶
جشنواره

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از فارس از بندرعباس، اسمعیل جهانگیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان امروز اظهار داشت: ستاد اجرایی دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس برای اجرای برنامه های گرامیداشت روز ملی خلیج فارس که دهم اردیبهشت ماه می باشد تشکیل و روند برنامه ریزی و تهیه مقدمات این رویداد مهم را آغاز کرده است.

وی عنوان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا طی دو سال اخیر بیشتر برنامه های این رویداد مهم با محوریت فضای مجازی اجرا شد که خوشبختانه با بازگشایی و رفع محدودیت ها امسال شاهد برگزاری این رویداد مهم در رشته های مختلف و با مشارکت مردم خواهیم بود.

جهانگیری تصریح کرد: جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس یک بستر عظیم در جهت تولید آثار فرهنگی – هنری در جهت حفاظت و صیانت از هویت و نام خلیج فارس است و هر ساله باید این رویداد مهم به دلیل بازدارندگی که ایجاد می کند با قوت و در سطح بالای تبلیغاتی و علمی برگزار شود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان هرمزگان بیان کرد: شورای سیاستگذاری دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس با حضور مقامات عالی مرتبه استان، نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و… به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران برگزار می شود و خط و مشی و اولویت های برنامه های امسال مشخص و اجرا خواهد شد.

جهانگیری در جمع اعضای ستاد اجرایی این رویداد بر گستردگی و مردمی بودن، تبلیغات و اطلاع رسانی گسترده، حضور اساتید و پژوهشگران ملی و بین المللی استفاده حداکثری از ظرفیت هنرمندان و … تاکید کرد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=13240

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *