امروز : ۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۰۶
صفحه نخست | اجتماعی | کلاهبرداری میلیاردی در یک نمایشگاه اتومبیل در بندرعباس

کلاهبرداری میلیاردی در یک نمایشگاه اتومبیل در بندرعباس

اخبار :
منتشر شده در ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۲

متهم در یک نمایشگاه اتومبیل در بندرعباس با وعده تحویل خودروهای لیزینگی خارجی با اغفال مالباختگان جمعا مبالغی به ارزش ۶۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرد.

کلاهبرداری میلیاردی در یک نمایشگاه اتومبیل در بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری قشم، فردی که با وعده فروش قسطی خودرو از شهروندان۶۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

سردار علی‌اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی مبنی بر کلاهبرداری از آنان از طریق فروش خودرو به صورت لیزینگ و متواری بودن فرد کلاهبردار، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌ها و تحقیقات فنی صورت گرفته توسط کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی مشخص شد، متهم در یک نمایشگاه اتومبیل در بندرعباس با وعده تحویل خودروهای لیزینگی خارجی با اغفال مالباختگان جمعا مبالغی به ارزش ۶۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و در حال حاضر متواری است.

سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار داشت: کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی با اقدامات فنی و اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی، پس از چند روز تلاش بی‌وقفه مخفیگاه متهم را در یکی از محلات بندرعباس شناسایی و او را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های فنی به عمل آمده به ۶۰ میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف کرد و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=21541

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *