اجتماعیپیشنهاد سردبیر

کشف 467 کیلو تریاک از دو خودرو پراید در میناب

فرمانده انتظامی استان گفت: با هوشیاری و تلاش ماموران انتظامی شهرستان "میناب" در بازرسی از 2 دستگاه خودرو پراید 467 کیلو تریاک کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از فارس، از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری بیان داشت: ماموران انتظامی شهرستان میناب با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ با انجام اقدامات اطلاعاتی از انتقال مقادیر قابل توجهی مواد مخدر به این شهرستان مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند. 

وی افزود : مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل چند اکیپ مجهز به محل مورد نظر در یکی از روستاهای شهرستان میناب اعزام و با گشت زنی در محور به 2دستگاه خودرو پراید مورد نظر دستور توقف دادند. 

فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: خودروها بدون توجه به دستور پلیس با سرعت زیاد اقدام به فرار کرده که در اقدامی سریع هردو خودرو متوقف و در بازرسی از آنها467 کیلو و 200گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در خودروها جاساز شده بود، کشف کردند. 

بنابر اعلام فرماندهی انتظامی هرمزگان، در این رابطه 2 متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد. 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا