امروز : ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۵۸
صفحه نخست | اجتماعی | کسب رتبه برتر اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان

کسب رتبه برتر اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۲

براساس گزارش تعهدات بیست و پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان حائز رتبه عالی شد.

کسب رتبه برتر اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان
به گزارش پایگاه خبری قشم، مهدی باوقار زعیمی مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان در این باره اظهار کرد: براساس گزارش تعهدات بیست و پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور ، عملکرد اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان در جذب تعهدات مسوولیت اجتماعی (CSR) و در جذب مشارکت خیرین و گروههای مردمی و جهادی عالی و شایسته تقدیر ارزیابی شد.
وی همچنین افزود: مجمع خیرین مدرسه ساز استان هرمزگان در کنار اداره کل نوسازی مدراس استان هرمزگان فعالیت داشته و نقش مهمی را در جذب خیرین ایفا کرده است.
مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان با اشاره به گلریزان احداث و تجهیز فضاهای آموزشی ابراز داشت: در جذب تعهدات مسوولیت اجتماعی (CSR) نخستین گلریزان احداث و تجهیز فضاهای آموزشی با مشارکت صنایع و بنگاههای اقتصادی در کشور توسط اداره کل نوسازی مدراس استان هرمزگان برگزار شده که موجب تعهد احداث ۳۲۰ کلاس درس در این گلریزان شد.
باوقار با بیان اینکه اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان پیشگام در مشارکت در احداث فضاهای آموزشی با مشارکت بخش خصوصی می باشد.
وی اظهار کرد: جشن گلریزان احداث و تجهیز فضاهای آموزشی استان هرمزگان به همت استاندار محترم هرمزگان و نگاه ویژه ریاست محترم سازمان نوسازی مدارس کشور در استان هرمزگان برگزار گردید .

وی ضمن قدردانی از حمایتهای ویژه استاندار و رییس سازمان نوسازی اظهار داشت: صنایع و بخش خصوصی در استان هرمزگان نشان دادند در کنار سایر خیرین دغدغه توسعه و آبادانی کشور را دارند و برای بالندگی فرزندان این مرزوبوم تلاش می کنند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22214

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *