امروز : ۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۳۶
صفحه نخست | اخبار قشم | کدگذاری موتورهای سه چرخ در شهر درگهان 

کدگذاری موتورهای سه چرخ در شهر درگهان 

منتشر شده در ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۳۷

روز گذشته جلسه ای با حضور شهردار درگهان، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و بسیج شهرستان قشم در خصوص پلاک‌کردن و کدگذاری موتورهای سه چرخ برگزار شد.

کدگذاری موتورهای سه چرخ در شهر درگهان 

به گزارش پایگاه خبری قشم، احمد رحیمی هلری شهردار درگهان امروز در این خصوص خاطرنشان ساخت: رانندگان موتورهای سه چرخ عمدتا از اتباع خارجی هستند که بدون داشتن مدارک هویتی اقدام به خرید و رانندگی با این وسایل نقلیه می‌نمایند.

وی افزود: این مورتورهای سه چرخ در شهر درگهان به منظور جابه‌جایی بار در کوچه‌و خیابان‌های باریک شهر استفاده می‌شود.

شهردار درگهان با اشاره به عدم امکان پلاک‌گذاری و بیمه این موتورهای سه چرخ بر ضورت ساماندهی این وسایل نقلیه تاکید کرد و گفت: در این جلسه مقرر شد که با همکاری نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی تمام موتورهای سه چرخ کدگذاری و شناسایی شوند و یک پلاک و کارت شناسایی به هریک از این موتورها اختصاص داده شود.

وی اضافه کرد: صاحبان وسایل نقلیه برای تمدید این کارت‌های شناسایی هر سه ماه یک بار باید به شهرداری مراجعه نمایند.

شهردار درگهان اظهار کرد: تمام سه چرخ‌ها باید در شخرداری پرونده تشکیل داده و در صورت عدم مراجعه در زمان معین شده توسط دستگاه قضایی با این افراد برخورد خواهدشد.

وی در پایان نیز از برنامه‌ریزی برای برگزاری امتحان حضوری برای راکبان موتورسیکلت خبر داد و گفت: راکبان موتورسیکلت از طریق سایت«ثبت نام گواهینامه متور سیکلت ایرانیان» می‌توانند در این امتحان شرکت و گواهینامه دریافت کنند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=23409

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات