امروز : ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۴۹
صفحه نخست | اجتماعی | پراخت وام خرید کالای ایرانی توسط بانک مهر ایران در هرمزگان

پراخت وام خرید کالای ایرانی توسط بانک مهر ایران در هرمزگان

منتشر شده در ۹ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۶

به گزارش پایگاه خبری قشم، مهدی رییسی افزود: درخصوص طرح مهریار نیز اظهار کرد: تاکنون در استان هرمزگان، ۶ هزار و ۵۴۳ نفر در طرح مهریار حقوق خود را از بانک مهرایران دریافت می‌کنند و تاکنون به ۲۸۷ نفر به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

معاون مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهرایران در هرمزگان اظهار کرد: در این طرح (مهریار) ادارات و نهادها پرداخت حقوق کارکنان خود را از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران انجام می‌دهند و این بانک امتیازی را در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند از محل این امتیاز به کارکنان خود تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کنند.

رئیسی درخصوص تسهیلات پرداختی در سال گذشته نیز خاطرنشان کرد: بانک قرض الحسنه مهرایران استان هرمزگان در پایان سال ۱۴۰۱ در طرح‌های مختلف افزون بر ۵۸هزار و ۸۸۱ فقره تسهیلات به مبلغ ۳۳ هزار میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه پرداخت کرده است.

وی گفت: از وام‌های پرداخت شده، درپایان سال بیش از هفت هزار فقره وام بدون ضامن به ارزش ۲هزار و ۵۰۰میلیارد ریال و ۲هزار فقره وام قرض الحسنه افزون بر یکهزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در راستای اشتغال‌زایی، کارآفرینی و توانمندی‌سازی مددجویان سازمان‌های حمایتی کمیته امداد، بهزیستی و بنیاد برکت، بنیادمسکن و وام‌های ازدواج، فرزندآوری، کرونا، بیماران معسر خاص پرداخت شده است.

این مسوول اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه نیز ۲۱هزار و ۷۵۳ فقره تسهیلات به ارزش ۱۶ هزار میلیارد ریال به متقاضیان در استان پرداخت شده است که ۲هزار و ۳۵۹ فقره تسهیلات به مبلغ ۷۵۶ میلیارد ریال تسهیلات بدون ضامن بوده است.

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=13932

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *