امروز : ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۷:۲۴
صفحه نخست | اجتماعی | پذیرش ۱۸ هزار مسافر در ستاد اسکان نوروزی هرمزگان

پذیرش ۱۸ هزار مسافر در ستاد اسکان نوروزی هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۲۰

حسن جراره گفت: ۱۷هزار و ۸۲۷ نفر در قالب سه هزار و ۲۶۴ خانوار از ابتدای سفرهای نوروزی تا پایان روز سوم فروردین سالجاری در ستاد اسکان استان پذیرش شدند.

پذیرش ۱۸ هزار مسافر در ستاد اسکان نوروزی هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم، معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش هرمزگان حسن جراره، شامگاه جمعه در حاشیه بازدید از ستادهای اسکان فرهنگیان استان افزود: همان طور که پیش بینی شده بود با آغاز تعطیلات نوروزی مسافران جزایر خلیج فارس افزایش چشمگیری داشته باشد، به طوری که جزیره قشم در روز سوم فروردین ماه جایگاه سوم در پذیرش مسافران را داشت.

وی بیان کرد: ناحیه ۲ بندرعباس نیز جایگاه نخست را در پذیرش مهمانان نوروزی استان را به خود اختصاص داده است و در جایگاه بعدی از نظر تعداد پذیرش ناحیه یک بندرعباس قرار دارد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش هرمزگان اظهار کرد: هرچند باتوجه به تراکم جمعیت و مراجعه بیشتر مسافران در ساعات خاصی شاهد ازدحام جمعیت در برخی ستادهای اسکان هستیم تاکنون شکایتی خاصی از نحوه خدمات رسانی ستادها نداشته ایم و کیفیت خدمات رسانی تحت شعاع قرار نگرفته است.

وی ادامه داد: ۳۴۵ مدرسه در قالب ۲ هزار و ۷۴۴ کلاس درس در سراسر استان هرمزگان در ایام نوروز تجهیز شده است.

۱۷ ستاد اسکان فرهنگیان در شهرستان بندرعباس و منطقه در سراسر استان هرمزگان فعالیت خود را با توجه به حضور مسافران زودتر از موعد و از ۲۷ اسفندماه آغاز کرده است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22420

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *