امروز : ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۴۱
صفحه نخست | اجتماعی | پذیرش در ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان از ۲۴ هزار نفر گذشت

پذیرش در ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان از ۲۴ هزار نفر گذشت

اخبار :
منتشر شده در ۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۱۵

 مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: شمار مسافران نوروزی پذیرش شده در ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان از ۲۴ هزار نفر فراتر رفت.

پذیرش در ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان از ۲۴ هزار نفر گذشت

به گزارش پایگاه خبری قشم، محمد قویدل گفت: تا پایان روز چهارم فروردین ماه سال جاری ۲۴ هزار ۳۸۵ نفر در قالب ۴۲۴۰ خانوار در ستاد اسکان فرهنگیان سراسر استان پذیرش شده‌اند.

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان با بیان اینکه بیشترین حجم پذیرش مسافران نوروزی در نواحی یک و دو شهرستان بندرعباس و شهرستان قشم است، گفت: آموزش و پرورش استان تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی هرچه بیشتر مهمانان نوروزی انجام می‌دهد.

قویدل با اشاره به ظرفیت مراکز اسکان فرهنگیان سراسر استان عنوان کرد: ۲ هزار و۷۴۴ کلاس درس در ۳۴۵ مدرسه برای اسکان فرهنگیان در ایام نوروز تجهیز شده است.

وی خاطر نشان کرد: ستادهای اسکان فرهنگیان همه تلاش خود را به کار گرفته تا با تأمین محل اسکان برای مسافران نوروزی خاطره خوبی را برای آنها در سفر به هرمزگان فراهم کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: تا پایان روز چهارم فروردین ماه سال جاری ۲۴ هزار ۳۸۵ نفر در ستاد اسکان فرهنگیان سراسر استان پذیرش شده‌اند.

قویدل ضمن آرزوی داشتن سالی پر از موفقیت و سلامتی و شادکامی برای مردم ایران زمین ابراز امیدواری کرد: تمام تلاش خود را مبذول خواهیم داشت تا به نحو مطلوب، پذیرای فرهنگیان عزیز از سراسر کشور باشیم.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=22481

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *