امروز : ۹ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۵
صفحه نخست | اقتصادی | وزیر کشور: تلاش می‌کنیم تعداد پروازها به جزیره بوموسی افزایش یابد

وزیر کشور: تلاش می‌کنیم تعداد پروازها به جزیره بوموسی افزایش یابد

اخبار :
منتشر شده در ۷ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۷

وزیر کشور گفت: پیگیر تقویت خط پروازی بندرعباس به بوموسی هستیم و تلاش خواهیم کرد که با نگاه مثبت مسئولان پرواز‌ها به صورت روزانه برقرار شود.

تلاش می‌کنیم تعداد پروازها به جزیره بوموسی افزایش یابد

به گزارش پایگاه خبری قشم، شامگاه چهارشنبه ششم دی ماه چهاردهمین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان با حضور احمد وحیدی وزیر کشور و با دستورکار بررسی مسائل و مشکلات جزایر استان برگزار شد.
وزیر کشور در این نشست جزایر را گوهری بی‌نظیر و کم‌نظیر معرفی کرد و گفت: ضرورت دارد مشوق‌هایی برای جذب سرمایه‌گذاران به جزایر تعریف شود تا توسعه جزایر رونق روزافزونی بیابد.

وزیر کشور افزود: پروژه‌های نیمه تمام جزایر باید در ظرف دو سال آینده با اولویت اشتغالزایی تکمیل شود چرا که ایجاد شغل یکی از اصلی‌ترین مولفه‌ها برای پایدارسازی جمعیت جزایر است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وحیدی ابرازداشت: تلاش داریم نیازمندی‌های جزایر را در ادامه تلاش‌هایی که تاکنون صورت گرفته است با سرعت بیشتری رفع و رجوع کنیم و فرآیند خدمت‌رسانی به مردم در این مناطق تسهیل شود.

وزیر کشور خاطرنشان‌کرد: پیگیری‌هایی برای تقویت خط پروازی بندرعباس به جزیره بوموسی نیز در حال انجام است و به دنبال این هستیم که بتوانیم در تعداد پروازها را افزایش دهیم و روزانه پروازهایی به مقصد جزایر داشته باشیم.

گفتنی است وزیر کشور در این جلسه طی تماس‌های تلفنی با چند تن از وزرا مسائل مرتبط به جزایر را مورد بررسی قرار داد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=18574

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *