امروز : ۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۰۸
صفحه نخست | اقتصادی | واگذاری زمین برای مسکن ملی سوزا قطعی است

واگذاری زمین برای مسکن ملی سوزا قطعی است

منتشر شده در ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۰۰

شهردارشهر سوزا قشم با اشاره به برخی مطالب منتشر شده در شبکه های مجازی مبنی بر صوری بودن واگذاری زمین برای احداث مسکن ملی در جزیره قشم و تکذیب این شایعات گفت: اهداء زمین برای مسکن ملی سوزا قطعی است.

واگذاری زمین برای مسکن ملی سوزا قطعی است

به گزارش پایگاه خبری قشم، عبدالله تشه در رابطه با شبهاتی که در خصوص واگذاری زمین به مسکن ملی جوانان در گروه ها و شبکه های مجازی منتشر شده است اظهار کرد: جلساتی با معاوت عمرانی برگزار شد که طی تماس تلفنی با مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان مقرر شد اسامی واجدین شرایط از سوی بنیاد مسکن اعلام و واگذاری ها انجام شود.
وی افزود: بنابر تصمیم گیری های صورت گرفته و همکاری سازمان منطقه آزاد قشم بهترین زمین ها در قالب طرح مسکن ملی با رعایت ضوابط و اصول شهرسازی جهت احداث مسکن برای جوان جزیره در شهر سوزا اختصاص داده شود.

به گفته شهردار شهر سوزای قشم نامه نگاری های لازم بین سازمان منطقه آزاد قشم و بنیاد مسکن صورت گرفته است و ۵۱۰ قطعه زمین آماده واگذاری است که به محض دریافت لیست از سوی بنیاد مسکن واگذاری ها صورت خواهد گرفت.

در روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر واگذاری زمین در شهر لافت، روستاهای هفت رنگو، ریگو و پی پشت نیز در رسانه ها منتشر شده است که خبر از رفع مشکلات جانمایی زمین مسکن ملی در این مناطق دارد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=23705

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *