امروز : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۴۲
صفحه نخست | اجتماعی | هیئت رئیسه کمیسیون‌ های مجمع جوانان استان هرمزگان معرفی شدند

هیئت رئیسه کمیسیون‌ های مجمع جوانان استان هرمزگان معرفی شدند

منتشر شده در ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹
کمیسیون

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایسنا، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در این نشست اظهار کرد: امیدواریم از طریق این کمیسیون‌ ها مشکلات، کمبودها و نیازهای جوانان را پیگیری  و در سطحوح بالاتر مشکلات مربوط به آنها را بتوان حل کرد.

وی افزود: هرجا که به مردم اعتماد کردیم موفق شدیم و در واقع با حضور جوانان در انقلاب و جنگ را توانستیم مدیریت کنیم و موفق هم شدیم و نتایج تاثیرگذارآن را مشاهده کردیم.

رئوفی بیان کرد: با ایجاد کمیسیون‌ های تخصصی جوانان، قطعا آنها خواهند توانست با گام‌های تخصصی خود برای حل مشکلات کشور پا به میدان بگذارند و امور روزمره کشور با نگاه تخصصی و حرفه‌ای آنها پیش رود.

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان در جلسه معارفه هیئت رئیسه کمیسیون‌ مجمع جوانان استان هرمزگان، با اشاره به روز ملی تشکل ها و مشارکت‌های اجتماعی، اظهار کرد: امروزه مشارکت های مردمی لازمه امر توسعه در هر جامعه ای است و بدون آن توسعه ممکن نیست و ضرورت تشکل گرایی برای تحقق مطالبات گروه های مختلف اجتماعی نیز بر کسی پوشیده نیست.

محمودرضا امیاری ادامه داد: اجرای طرح های مختلف با روحیه جهادی جوانان و در مسیر تحقق شعار سال به نتایج و اقدامات موثری منتهی خواهد شد.

وی ادامه داد: سازمان غیر دولتی (سمن یا NGO) به طور خاص در افزایش مشارکت های اجتماعی شهروندان نقش ایفا می کنند و در این مدت کارهای بسیار خوبی در حوزه جوانان  انجام شده است و سمن ها همیشه در کارها و مسئولیتهای مختلف اجتماعی حضور چشمگیری از خود نشان داده اند وهرساله  افزایش سمن ها را در اداره کل ورزش و جوانان استان شاهد هستیم.

امیاری با اشاره به جذب اعتبار جهت تکمیل شدن خانه جوان بندرعباس بیان کرد: امیدوارم اعتبارات لازم جهت به اتمام رسیدن این خانه انجام شودو  درحال حاضر در حوزه های مختلف ۶۸ سمن در استان فعال هستند.

وی یادآورشد: سمن ها به صورت داوطلبانه و نیت خیرخواهانه برای سامان بخشی امور، همراهی در بخش ها و حوزه های مختلف برای ادای دین پای کار آمدند و در بخش های مختلف ورود کرده و مشارکت می کنند و برای شناسایی اولویت ها بدون هیچ چشم داشتی پا به عرصه گذاشتند و در راستای همراهی و  همکاری با ادارات و بخش های مختلف، در بخش های مختلف اجتماعی، گردشگری،آسیبهای اجتماعی، بهداشتی، زیست محیطی و فرهنگی هرمزگان فعالیت می کنند.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان تاکید کرد: کیفی سازی فعالیت های سمن های استان هرمزگان دغدغه مسوولان و از اولویت های کاری ما است. 

امیاری در پایان ضمن تشکر از  معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در همکاری و مشارکت حوزه ورزش و جوانان و ستاد ساماندهی امور جوانان، بیان کرد: طرح سه شنبه های با جوانان هر سه شنبه دیدار با جوانان داریم  که توجه به جوانان و شنیدن سوالات و مشکلات آن‌ها از موارد مهمی است که وزارت ورزش و جوانان نیز توجه ویژه ای به آن دارد و ما نیز با اختصاص دادن سه شنبه ها با جوانان پاسخگوی سوالات و مشکلات آنها خواهیم بود وسمن های استان ثابت کرده اند که می توانند کارهای بزرگی را در سطوح مختلف ملی و استانی انجام دهند.

در این میان هیئت رئیسه کمیسیون‌ های مجموعه جوانان به ترتیب رئیس، نائب رئیس و دبیر نیز معرفی شدند:

فرهنگ و هنر

پویا بواشه
حسام الدین موسوی
مسعود خودساز

امداد و نجات و مدیریت بحران
محسن غریبی 
حبیب نصروی 
سعید خادمی 

اعتقادی و مذهبی 
زهرا جامعی 
مهدی راستین 
مهدی شهابی 

ورزش 
حاجب نژاد 
میلاد رمضانپور
محمد رضا سلیمی 

علمی و پژوهشی 
مهدی کهنسال 
امیر محمد غلامی 
احمد دریس 

گردشگری و میراث فرهنگی
یگانه غریبی 
محمد پشتیبان 
فرزانه حسن زاده

زنان و امور خانواده
مرضیه کاظمی 
فاطمه عبداله زاده
زهره جوذری 

آسیب های اجتماعی
آمنه تراهی
امیر احسانی پور
خانم جعفری 

کسب و کار و کارآفرینی
امیر حسین طاهری فر
ایمان شهریاری
زینب غریبی

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=6558

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات