امروز : ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۱۹
صفحه نخست | اجتماعی | هرمزگان مهیای پذیرای مسافران نوروزی

هرمزگان مهیای پذیرای مسافران نوروزی

اخبار :
منتشر شده در ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۶

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: با توجه به سفرهای نوروزی به هرمزگان تمامی تمهیدات لازم جهت پذیرایی و ارائه خدمات به مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

هرمزگان مهیای پذیرای مسافران نوروزی

به گزارش پایگاه خبری قشم، محمد مرودی در نشست شورای هماهنگی ترافیک استان، هدف از برگزاری این جلسه را برنامه ریزی حمل و نقلی جهت طرح ایام نوروزی سال جدید و هماهنگی و هم اندیشی و برداشتن گام های موثر در جهت کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن در ایام پیش رو دانست.

وی گفت: باید با هماهنگی های لازم علاوه بر خدمات رسانی مناسب و مطلوب به مسافران نوروزی، بتوان امنیت و آرامش را برای شهروندان و مسافران به ارمغان آورد.

وی با اشاره به مشکلات موجود در اسکله بندر پل و اسکله شهید حقانی، از تمامی دستگاه‌های مرتبط درخواست کرد تا در جهت رضایتمندی مسافرین در ایام نوروز و اجرای طرح هدفمند و جدی عوامل شورای ترافیک استان و شهرستان‌ها با افزایش تیم های گشتی و ماموریت‌ها در مسیر کاهش تصادفات گام بردارند.

مرودی با اشاره به ضرورت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط تمامی افراد جامعه تاکید کرد: آموزش فرهنگ ترافیک به شهروندان و کاربران مرتبط از طریق رسانه های محلی و مدارس، نقش موثر در کاهش تصادفات خواهد داشت و شهرداری ها نیز در زمینه خدمات دهی مطلوب به هموطنانی که به هرمزگان سفر می کنند با نصب تابلو و علایم راهنما جهت راهنمایی مسافرین در ایام نوروز اقدام کنند.

وی به نصب تابلو در محورهای مواصلاتی به ویژه ورودی شهرها اشاره کرد و گفت: اقدامات خوبی در مبادی، کیلومتر ۳۰ ورودی شهرها و نصب تابلو و علایم در محورهای مواصلاتی استان صورت گرفته و امیدواریم در تعطیلات نوروزی سال جدید شاهد هیچ گونه تصادف و حادثه ای نباشیم.

وی از آمادگی و افزایش تیم های گشتی و ماموریت‌ها جهت نظارت بیشتر و کاهش تصادفات و افزایش رضایتمندی مسافرین توسط دستگاه های مانند جمعیت هلال احمر استان، اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان و پلیس راه و راهور استان خبر داد.

مرودی با بیان اینکه تمامی دستگاه های اجرایی و ارگان های متولی در آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مسافرین نورزی در استان هستند، خاطر نشان کرد: بنادر و دریانوردی استان با افزایش شناورها دریایی و گیت های پذیرش در اسکله بندر پل جهت کاهش زمان انتظار مسافرین آماده خدمات رسانی به مهمانان نوروزی است همچنین سازمان منطقه آزاد قشم نیز برنامه ها و طرح های خود را جهت کاهش زمان انتظار مسافرین و افزایش رضایتمندی مسافرین ارایه کرده است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=21900

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *