امروز : ۹ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۵:۳۱
صفحه نخست | اجتماعی | ناکامی قاچاقچیان سوخت در سرقت ۲۰۵ هزار لیتر گازوئیل در هرمزگان

ناکامی قاچاقچیان سوخت در سرقت ۲۰۵ هزار لیتر گازوئیل در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۱۸ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۴

فرمانده انتظامی استان گفت: با هوشیاری و تلاش همه جانبه ماموران انتظامی استان از ابتدای سال جاری تاکنون قاچاقچیان سوخت در سرقت و قاچاق 205 هزار لیتر گازوئیل، ناکام مانده اند.

ناکامی قاچاقچیان سوخت در سرقت 205 هزار لیتر گازوئیل در هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان امروز در تشریح این خبر اظهار داشت: در ادامه طرح مقابله با قاچاق سوخت  با  هماهنگی های صورت گرفته با شرکت پخش فرآورده های نفتی از ابتدای سال جاری طرح پایش و کنترل لوله های انتقال سوخت با همکاری حراست شرکت نفت اجرا شده است.

وی افزود: تعدادی افراد سود جو و قاچاقچی سوخت در بازه های زمانی و مکانی متفاوت با سوراخ کردن لوله های انتقال سوخت، اقدام به سرقت گازوئیل  و سپس قاچاق سوخت می کردند و به محض اطلاع از حضور ماموران انتظامی یا عوامل حراست شرکت نفت در منطقه، با رها کردن سوخت های موجود در محل، اقدام به فرار می کردند.

  علی اکبر جاویدان بیان کرد: با هماهنگی با حراست شرکت نفت و همچنین هماهنگی با فرمانداری و مراجع قضائی ، از ابتدای سال در چند  مرحله سوخت هایی که در حال هدر رفت بوده با نظارت و پوشش انتظامی جمعا به میزان ۲۰۵ هزار لیتر گازوئیل جمع آوری و به شرکت نفت تحویل شده است.

این مقام انتظامی استان با بیان اینکه تاکنون تعدادی از سارقان سوخت شناسایی و دستگیر شده اند، ارزش مالی سوخت های جمع آوری شده در این زمینه را  ۶۰۰ میلیارد ریال عنوان کرده و افزود: طرح های مشترک پایش میدانی و منطقه با همکاری عوامل حراست شرکت نفت به صورت مستمر اجرا و در این خصوص با  قاچاقجیان، سارقان سوخت و مجرمان برابر قانون و با اقتدار برخورد خواهد شد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=19332

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *