امروز : ۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۰۷
صفحه نخست | اجتماعی | نام نویسی مسابقات قرآن اوقاف در قشم تا ۱۹ خرداد

نام نویسی مسابقات قرآن اوقاف در قشم تا ۱۹ خرداد

منتشر شده در ۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۳۶

رییس اداره اوقاف و امور خیریه قشم با اشاره به انجام نام نویسی درچهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف از یکم خردادماه تا روز شنبه ۱۹خرداد ادامه دارد.

نام نویسی مسابقات قرآن اوقاف در قشم تا ۱۹ خرداد

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ حجت الاسلام روح الله صفری افزود: این مسابقات در چهار بخش (آوایی، گروهی، معارفی عمومی و معارفی تخصصی) برگزار می شود.

وی ادامه داد: این مسابقات در بخش آوایی انفرادی در رشته های حفظ پنج، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ جزء قرآن کریم، قرائت، ترتیل، اذان و دعا خوانی برگزار خواهد شد.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه قشم توضیح داد: ثبت نام کنندگان در این دوره از مسابقات در بخش گروهی در رشته های مدیحه سرایی و همخوانی قرآن کریم، بخش معارفی عمومی، در رشته های ترجمه سوره های لقمان، حجرات و حشر؛ تنها در مرحله شهرستانی و بخش معارفی تخصصی در رشته های معارف قرآن کریم، معارف نهج البلاغه، معارف صحیفه سجادیه اداره قرآنی اداره کل اوقاف استان هرمزگان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

حجت الاسلام روح الله صفری اضافه کرد: علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه و شرایط ثبت‌نام در چهل و هفتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه، می توانند از تاریخ یکم تا ۱۹ خرداد ماه جاری به درگاه اینترنتی https://my.oghaf.ir/sc/ مراجعه کنند.

وی اظهار کرد: شرط سنی این مسابقات ۱۲ تا ۱۸ سال تنها برای رشته های قرائت تحقیق و حفظ کل در مراحل شهرستانی، استانی و سراسری است و رده ۱۸ سال به بالا در تمامی رشته است.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه قشم اعلام کرد: چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف در ۲ بخش مردان و زنان برگزار خواهد شد.

مسابقات قرآنی اوقاف، مهمترین مسابقات قرآنی در کشور بوده و یکی از مسابقات برتر در دنیای اسلام به شمار می رود.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=23843

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *