امروز : ۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۳۸
صفحه نخست | اجتماعی | معرفی ۲۵ اثر راه یافته به مرحله نهایی سومین جشنواره ملی تئاتر درسی کشور

معرفی ۲۵ اثر راه یافته به مرحله نهایی سومین جشنواره ملی تئاتر درسی کشور

اخبار :
منتشر شده در ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۰

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: در این دوره از جشنواره، ۱۳ هزار و ۲۴ اثر شرکت کردند که افزایش دو برابری شرکت کنندگان در مقایسه با جشنواره سال قبل را شاهد بودیم.

معرفی ۲۵ اثر راه یافته به مرحله نهایی سومین جشنواره ملی تئاتر درسی کشور
 
به گزارش پایگاه خبری قشم، محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان امروز با اشاره به برگزاری سومین جشنواره ملی تئاتر درسی برای سومین سال پیاپی در شهرستان میناب به عنوان پایتخت تئاتر درسی در کشور گفت: در مرحله استانی، بیش از ۱۳ هزار و ۲۴ اثر راه یافته به ۳۲ دبیرخانه استانها مورد داوری قرار گرفته و به صورت میانگین، ۱۵ اثر دانش آموزی از هر استان به مرحله کشوری راه پیدا کردند.
وی افزود: بعد از بازبینی قریب به ۴۸۰ اثر مرحله کشوری، ۲۵ اثر راه یافته به مرحله نهایی سومین جشنواره ملی تئاتر درسی معرفی شدند که از ۱۵ الی ۱۷ اسفندماه سال جاری در شهرستان میناب به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.
به گفته قویدل، در دومین جشنواره ملی تئاتر درسی کشور بیش از شش هزار اثر از دانش آموزان به دبیرخانه ارسال شده بود که با بیش از ۱۳ هزار اثر ارسالی سال جاری، رشد دو برابری را در سومین جشنواره ملی تئاتر درسی شاهد هستیم که نشانگر فراگیری و پویایی این جشنواره و همچنین استقبال دانش آموزان سراسر کشور از این رخ داد ملی است.

داریوش فدویان دبیراجرایی سومین جشنواره ملی تئاتر درسی کشور اظهار داشت: ۲۵ اثر راه یافته به مرحله نهایی سومین جشنواره ملی تئاتر درسی کشور از استان های خراسان جنوبی، بوشهر، خراسان رضوی، سمنان، سیستان و بلوچستان، شهرستان های تهران، فارس، مازندران، البرز، یزد، شهر تهران، گیلان، لرستان، کرمان، قم، زنجان و هرمزگان می باشند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=21599

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات