امروز : ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۰۰
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | معاون دانشگاه آزاد بندرعباس جایزه ملی احسان دریافت کرد

معاون دانشگاه آزاد بندرعباس جایزه ملی احسان دریافت کرد

منتشر شده در ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶
جایزه ملی احسان

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از آنا از بندرعباس، محمود صباحی‌زاده معاون فرهنگی‌ دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در مراسمی از سوی استاندار هرمزگان و مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به عنوان فعال عرصه احسان و نیکوکاری معرفی و جایزه ملی احسان دریافت کرد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در این‌باره گفت: علت دریافت جایزه ملی احسان فعالیت‌های گروه جهادی شهید عماد مغنیه متشکل از جمعی از استادان و دانشجویان بوده است که با هدف تحول آموزشی و تربیتی به برگزاری کلاس‌های آموزشی، مشاوره‌ای و معرفتی ویژه دانش‌آموزان و آموزش خانواده در مناطق کم‌برخوردار استان هرمزگان در سه سال اخیر اقدام کردند.

عضو هیئت علمی دانشگاه و مسئول گروه جهادی شهید عماد مغنیه بیان کرد: انجام فعالیت‌های فوق‌برنامه در حوزه احسان و نیکوکاری در طول سال و همکاری با مؤسسات خیریه، مراکز نیکوکاری و خانه ایتام و انجام فعالیت‌های انسان‌دوستانه در حوادث غیر مترقبه از جمله فعالیت‌های این گروه جهادی است.

در بخشی از متن حکم سپاس از محمود صباحی‌زاده آمده است: توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته‌ترین مردم در نظام اسلامی فرصت گران‌بها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند هستند که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و مؤثر به مردم نهایت استفاده را ببرند قطعاً کار برای رضای خداوند بدون اجرو پاداش نخواهد ماند. جایزه ملی احسان تقدیر از پیشگاه حضورتان به پاس تلاش‌های بی‌شائبه و مؤثری است که در امر خدمت‌رسانی بنیاد احسان مبذول داشته‌اید بدین وسیله از زحمات جنابعالی تشکر نموده و موفقیت و بهروزی روزافزون را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=12656

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *