امروز : ۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۴:۵۳
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | مشکلات جزیره کیش در هیئت‌دولت بررسی می‌شود

مشکلات جزیره کیش در هیئت‌دولت بررسی می‌شود

منتشر شده در ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۶
جزیره کیش

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایلنا، محمدرضا لواسانی در حاشیه‌ی بازدید از پارک آهوان با اشاره به پیگیری مشکلات جزیره کیش توسط دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد در چهاردهمین سفر استانی رئیس جمهور به استان هرمزگان، گفت: خودروهای دپو شده در انبار تملیکی به مناطق آزاد کشور اختصاص خواهد یافت.

وی، اظهار داشت: با پیگیری دبیر شورای عالی مناطق آزاد در کمیسیون اقتصادی دولت مصوب شد که این خودروها به مناطق آزاد تخصیص یابند و در صحن دولت به علت مشکل ساختاری مصوبه به کمیسیون برگشت داده شد تا مشکل آن حل شود و امیدواریم در جلسه‌ی آینده به تصویب برسد.

لواسانی با اشاره به حضور برخی از وزرا در جلسه شورای اداری هرمزگان، گفت: دبیر شورای عالی مناطق آزاد در جلسه‌ی شورای ادارای، موضوعات دو جزیره کیش و قشم را به‌صورت ویژه مطرح کردند و رئیس‌جمهور با شناخت خوبی که از منطقه دارند، دستور دادند که در نخستین جلسه‌ی شورای عالی مناطق آزاد یا هیئت‌دولت، نکاتی که مطرح شد، بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش ظهر جمعه ۲۴دی‌ماه در بازدید از پارک آهوان، ضمن آغاز تصویربرداری مجموعه مستند “کیش من” به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=10466

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *